- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1388 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
6
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1388 Culés
2
No proszę... Jednak przy masie nieracjonalnego hejtu jednak znajdują się racjonalne opinie, że The Last of Us Part II jednak nie jest aż tak wybitną grą.
Osobiście nie gram: śledzę wszystko przez jakieś let's play'e, bo konsoli nie posiadam. Ale wiem jedno: mimo, iż bardziej cenię gry bardziej złożone (szczególnie gdzie masz wybór tego co powiedzieć) i z otwartym światem, to jednak narracja i świat jest w TLOU2 imponujący. No i ta oprawa graficzna...
1
@macio_944 Pasuje najpierw przejść pierwszą część żeby zabrać się za dwójkę?
0
@AduŚ07 Tak, obowiązkowo najpierw pierwsza, potem druga ;)
2
@macio_944 Nie no w polskim gierkowie na twitterze akurat było kilka ciekawych dyskusji o tym. Zwłaszcza nitki związane z Quazem albo Wonziu dość celnie puentuje niektóre problemy z TLoU2. Mi najbardziej za to zainteresował ten take:
Chryja związana z przeciekami przygniotły ich prawdziwy powód. Niestety gro graczy woli się rzucać kupą o wątki idące nie po ich myśli, a nie zająć się poważniejszym problemem nadużyć.
Przy czym boli, że wynikła z nich gra o antycznym gameplayu i jednak sztampowym plocie, przylukrowana jedynie oprawą, na którą poszło chyba właśnie 70% pracy.
0
@macio_944 Obejrzałem już prawie do końca i na pewno nie jest ż tak wybitna jak to opisywali
0
@macio_944 Cyberpunk powinien wygrać z TLOU2 (jeśli wyjdzie w tym roku). Po dłuższym oglądaniu gameplau gra robi się monotonna.