- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1494 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1494 Culés
3
Tak jak napisał @Hiacynk Conte dostosował taktykę pod piłkarzy, bo tak uważam powinien robić każdy trener który chce wycisnąć max z zawodników, a co robi Setien? Nie dostosowuje taktyki pod zawodników , tylko zawodników pod taktykę, bo kogo mamy obecnie na system 4-3-3?Albę(który sezon życia miał w systemie 4-4-2 17/18) Messiego który już jest wolnym elektronem? Suarez który najlepsze lata ma za sobą? Griezmann dla którego ta taktyka jest obca? Mogę wymieniać i wymieniać, ale fakt faktem zespół powinien już dawno być elastyczny taktycznie, a trzymamy się cięgle jednej taktyki którą każdy już zespół zna, albo pod tą taktykę nie mamy odpowiednich zawodników.
0
@Chwytliwy dopóki bedzie Leo w naszym klubie, nie bedzie inne taktyki niż „gramy na Leo” tudzież „może Leo wygra nam mecz”.
1
@Chwytliwy 4231 jedyna słuszna taktyka obecnie przy naszej mega kreatywnej pomocy z młodymi collado/ansu na skrzydle lub 4312 z messim na CAM za antkiem i suarezem.
2
@Chwytliwy Otóż to. Sprowadzamy również niby skrzydłowych, którzy grają jak niby skrzydłowi, a potem zdziwienie - jak to nie zadziałało? Griezmann w Atletico grał podwieszonego napastnika, a w reprezentacji Francji grywa nawet na pozycji numer "10". Tutaj jest wrzucany na skrzydło, gdzie gość ani nie jest szybki, ani nie ma "depnięcia", ani dryblingu. Smutne, bo zarówno sam piłkarz na tym cierpi, jak i cały zespół.
O innych pozycjach to nawet nie ma co wspominać, bo z tego można całkiem długie wypracowanie napisać.
1
@Hiacynk transferami typu Cou czy Griez zarząd chyba chciał nam zamknąć mordy po prostu. „Kupmy gwiazdy to dadzą nam spokoj na chwile”. I my się cieszymy ze przychodzą ludzie takiego pokroju, ja na pewno się cieszyłem, a później wychodzi jak wychodzi. O zmianie taktyki kolejny trener nawet nie chce słyszeć, jakichkolwiek zawodnikow by miał. Całym naszym szczęściem i o zgrozo, nieszczęściem jest posiadanie Leo:)
1
@Chwytliwy Tak jak @Ghotti pisze. Też uważam, że 4-2-3-1 powinno być wypróbowane. Suarez na szpicy, a na 10 Griezmann, który ma spore doświadczenie w grze na tej pozycji. Samo sprowadzenie Francuza było strzałem w kolano. Głośny transfer za dużą kasę, żeby uspokoić kibiców (którzy i tak się nie uspokoili). Natomiast pomysłu na tego zawodnika nie było i na razie nie ma. Antek to naprawdę bardzo dobry gracz, udowadniał to nieraz czy to w Atletico, czy w reprezentacji. Jednak to też nie jest tak, że kupujesz gościa, stawiasz go gdzie chcesz i zagra Ci zawsze kapitalnie. Tym bardziej jak stawiasz go na pozycji, na której nigdy wcześniej nie grał. Trzeba mieć pomysł na zawodnika. No, ale u nas przecież o tym nie wiedzą.