La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1331 Culés

5

Gdyby do II tury dostałby się Kamysz czy Hołownia to zagłosowałbym na któregoś z nich, ale że najprawdopodobniej będzie w niej Trzaskowski to głosu na przeciwnika obecnego prezydenta nie oddam.

konto usunięte

1

@Katalonbar czyli jesteś za dyktaturą

0

@Katalonbar Ale kogo to obchodzi? ;p

1

@Kompletny Ja bym się nie pokusił o takie stwierdzenie bo ciężko wywnioskować jednoznacznie z mojej wypowiedzi za czym jestem.

2

@Katalonbar Tak z wypowiedzi ciężko i możesz nawet popierać ufoludki, ale sytuacja polityczna jest taka a nie inna i nie oddając głosu przeciwko Dudzie niejako oddajesz głos dyktaturze. Sorry taki mamy klimat

konto usunięte

0

@Katalonbar nie ma w tym nic ciężkiego. Jeśli nie głosujesz przeciwko dyktaturze Kaczyńskiego to dajesz na nią przyzwolenie.

0

@Bykunn Ale jeśli w kolejnych wyborach wygra PO to będziemy mieć dyktaturę innej partii.

0

@elmayakos No i jest na to jakieś 0% szans, żeby PO wygrało tak aby rządzić samodzielnie ;) Natomiast jeśli wygra Duda to jest 100% szans, ze PiS przez 3 lata będzie prowadził nas dalej w stronę autorytaryzmu

0

@Bykunn Wystarczy, że wejdzie w koalicje lub pochłonie inną partie jak np Nowoczesną i robi się problem. Co do 0% szans to nie wiem na jakiej podstawie takie coś podałeś ale historia nauczyła, kwestia jednej afery może wywrócić wyniki wyborów o 180 stopni.
Zaraz po PISie najbardziej prawdopodobna jest właśnie dyktatura PO.
Lepiej po prostu unikać na nich głosu jeżeli stosuje się taki argument a nie przerzucać dyktaturę między partiami. :)

0

@elmayakos PO nawet za najlepszych czasów i wybitnego lidera nie miała samodzielnej większości. Takie myślenie po prostu w Polsce nie jest popularne. Stąd moje 0% i jestem co do tego przekonany, ale to tylko moje przekonanie oczywiście ;) Natomiast w tym momencie wierzę, że najważniejsze jest zabranie władzy z rąk jednej partii bo przez te 3 lata może się zdarzyć wiele, a widać wyraźnie w jakim to kierunku zmierza.

0

@Bykunn Obyś miał racje. :) Tego wszystkim życzę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?