La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

8

Dzieje się: Juventus i Barcelona jest coraz bliższa wymiana. Nowy bardzo pozytywny dzień dla sprawy Arthur-Pjanic, w której negocjacje przebiegają szybko. Data zakończenia negocjacji ustalona na 30 czerwca. Kluby faktycznie osiągnęły porozumienie: Pjanic zostanie wyceniony na 60 milionów, a Arthur na 75 , z tą różnicą, że Juventus będzie musiał dołożyć około 10 milionów plus 5 w bonusach. Dziś Arthur jest bliższy transferu do Juventusu niż zostania w Barcelonie. [DiMarzio]

konto usunięte

0

@BarcaInfo Po tym co zagrał?Niech sie pakuje.

konto usunięte

6

@BarcaInfo moim zdaniem to nie jest rozwiązanie. Są inni których nie żal sprzedać za dużą kasę bez żadnego uszczerbku na grze drużyny.

0

@Kamil92 a jest ktoś kto chciałby ich kupić?

konto usunięte

4

@Kamil92 zgadzam się. Z Arthura jeszcze mogą być ludzie. Musimy zmienić trenerów od przygotowania fizycznego, bo za dużo kontuzji, złej kondycji i opieki

konto usunięte

0

@cat_r37 myśle, że na bezjajecznego Griezmanna ktoś by się jednak połasił jakby poszło hasło, że jest na sprzedaż. A różnicy nie widać czy jest na boisku czy nie.

konto usunięte

9

@Kamil92 zwłaszcza, że taka wymiana oznacza kolejną wysoką pensję w klubie. Darujmy sobie piłkarzy po trzydziestce. Jeśli ktoś zgłosi się z dobrą ofertą za Arthura to można ją rozważyć, ale wymiana za Pjanica jest moim zdaniem bardzo słabym pomysłem.

konto usunięte

7

@BarcaInfo A przed chwilą gruchnęło info, że Thiago chce odejść z Bayernu i wśród zainteresowanych wymienia się Barcelonę i Liverpool. Ileż ja bym dał żeby on wrócił, nawet kosztem Arthura którego jestem wielkim zwolennikiem.

0

@Kamil92 no a kto Ci w tej chwili zapłaci 100M za kogokolwiek? A czy sam Griezmann będzie miał pół powodu by odejść gdy żaden klub mu nie zaoferuje takiej pensji?

Kiedy wy zrozumiecie, że to nie jest Fifa? To nie jest tak, że dzisiaj Bartomeu stwierdzi, że sprzeda Griezmanna za 100M, Coutinho za 100M, Rakitica i Vidala po 30M a następnego ranka będzie miał 260M więcej na koncie.

Najpierw musi być zainteresowanie i przede wszystkim możliwości. A zwłaszcza możliwości są w tej chwili ograniczone.

konto usunięte

0

@Naturopata Coś jest ewidentnie nie tak, bo to niemożliwe by to był przypadek żeby tylu piłkarzy, czy to wielkie talenty czy gwiazdy, po przyjściu do Barcy nagle stali się średni.
@mateuszdabski ja również widzę brak chłodnej głowy w tych interesach.

konto usunięte

1

@Kamil92 jest wiele rzeczy nie tak. Szukaj przyczyny zawsze

konto usunięte

1

@Kamil92 mnie aktualnie bardzo niepokoi w jakim stanie zastanie ten klub nowy zarząd za rok. Zwłaszcza jeśli plotki o transferze Pjanica się potwierdzą to dojdzie kolejna wysoka pensja, kontrakt pewnie na 5 lat znając ten zarząd i absolutny brak chętnych w przypadku chęci sprzedaży. W obliczu obecnej pandemii i tego, że za rok są wybory dużo bardziej wolałbym by nikt już nie dołączył do klubu niż żeby pojawili się w Barcelonie gracze pokroju Pjanica.

konto usunięte

0

@cat_r37 nie napisałem o planie nierealnym i sprzedaży paru piłkarzy po 100 mln. Jest paru piłkarzy których trzymanie w klubie jest nieopłacalne i priorytetem powinno się stać to by postarać się by odeszli za jakieś rozsądne pieniądze. Ale wymiana Arthur - Pjanic jest to prostu łatwą operacją dla zarządu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?