La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1390 Culés

1

Kto zauważył że Vidal gra ostatnio bardzo słabo. Pełno nie wygłoszonych strat i taka niechlujnosc w grze. A to mu piłka ugrzeznie , A to źle przyjmie . Coraz mniej jest potrzebny w tym momencie na placu gry prze to że tempo meczów spadło. Jego walecznosc nie jest tak widoczna bo wszyscy grają wolniej . Zdecydowanie przydałby się ktoś kto mądrzej czyta gra

konto usunięte

1

@PatrykBarca Vidal jest idealny na ostatnie minuty na łamanie nóg. Do rozgrywania i kreowania gry (a tego głównie wymaga się od pomocnika) raczej już się na najwyższym poziomie nie nadaje.

konto usunięte

1

@PatrykBarca powinien pełnić rolę jokera tak samo jak braitwaite do tej roli sa idealni wejsc na podmęczonego przeciwnika.

1

@PatrykBarca Pisałem to już wczoraj, że dla mnie gość nic nie daje tej drużynie. Jest waleczny, ambitny, ale czy to wystarczy aby grać w podstawie Barcy? Nie powinno. Na nic zda się jego waleczność jak da tyłka w defensywie a i w ofensywnie nic nie wniesie -> mecz z Liverpoolem na Anfield.

konto usunięte

2

@PatrykBarca Zauważyłem ze oprócz Ter Stegena to ostatnio wszyscy grają słabo

0

@Avada Kedavra Pique np profesor, Alba coraz lepiej , nawet Semedo piłka zaczęła mniej przeszkadzac

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?