- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1663 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1663 Culés
2
Pomijając fakt, że Setien (sam z siebie) powinien dawać młodym dużo minut to uważacie, że zarząd powinien cokolwiek narzucać trenerowi, który przychodzi by realizować swój projekt? ten zarząd ingeruje we wszystko, a trenerzy zamiast sobie dobierać piłkarzy adekwatnie do tego co chcą stworzyć to korzystają z takich piłkarzy jakich im sprowadzi Bartomeu. Już teraz rozumiem, czemu Xavi chce ich przeczekać, bo nie miałby żadnej swobody w realizowaniu wizji.
1
@MesQueUnClub_87 zdecydowanie nie powinien. To taki sam za-rząd jak w naszym kraju: wszystko możesz, ale nic nie możesz. Zrobisz tylko to co powie Twój Pan (w dodatku przez telewizję).
0
@MesQueUnClub_87 z jednej strony racja. Z drugiej zaś jak sobie przypomnisz, że autorskimi transferami Lucho był Arda i Aleix, Setien nalegał na Braithwaite a i Pep zaliczył ogrom kompletnych porażek (Zlatan, Chygrynski) to aż mam wątpliwości, czy to na pewno dobry pomysł. Taki Zubi mimo wszystko zrobił nie najgorszą robotę.
Trener powinien mieć dowolność w kontekście sprzedawania piłkarzy. W kontekście transferów do klubu niech się ogranicza jedynie do profilu i wybierania dostępnych opcji przedstawionych przez pion techniczny. To jest chyba najlepsza opcja.
0
@MesQueUnClub_87 trenerowi z autorytetem by tego nie zrobił. Taki trener nie pozwoliłby sobie na to, bo to tak jakby Messiemu coś miał Bartomeu kazać albo Suarezowi żeby nie pudłował.
0
@MesQueUnClub_87 tylko trener jest w takim klubie najczęściej z 3 sezony, nie może też być tak że sobie nakupuje piłkarzy na teraz, a potem po jego odejściu nie będzie co z nimi zrobić bo znowu nowy trener będzie chciał robić rewolucje pod siebie. Wszystko powinno się zbliżać do złotego środka i trener powinien moc wybrać sobie gracza, ale z grona przedstawionego przez sztab scouringu itd.