La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 880 Culés

2

Czy ktoś wytłumaczy mi sens wymiany Arthura, który na początku tego sezonu ładnie grał do momentu kontuzji, na Pjanicia? Oczywiście nie ujmuje klasy Bośniakowi, lecz powoli będziemy mieli w Barcelonie dom starców. Po co ściągamy takich Arthurów, jak wywalamy ich praktycznie po sezonie. Bo umówmy się, ale tego sezonu do normalnych zaliczyć nie można. Na początku grał dobrze, później kontuzja, później przerwa z powodu wirusa i teraz jak większość jest wybity z rytmu meczowego. My musimy zbroić się zawodnikami młodymi i dawać im czas, a nie co chwilę wywalać na śmieci zawodników którzy nie zostali nowym Iniestą, Messim, Xavim czy Ronaldinho. Dla mnie ta wymiana jest totalnie nielogiczna i absurdalna. Jak Messi odejdzie, to równolegle z nim większość naszego podstawowego składu i będziemy musieli powołać calą Barcelonę B żeby mieć kimkolwiek grać.

konto usunięte

0

@qruczek Nie ma co tłumaczyć bo ta wymiana nie ma sensu.

2

@qruczek przybywam z tłumaczeniem, ta wymiana nie ma żadnych aspektów sportowych a jedynie księgowe, hajs się musi zgadzać w bilansie przychodów i wydatków, czemu akurat Pjanic ? nie wiem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?