La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

10

Liverpool imponująco rozpieprzył tą ligę. Wielka w tym zasługa oczywiście Kloppa. Zdecydowanie jeden z najlepszych trenerów ostatnich lat, a może i nawet XXI wieku patrząc jak fantastycznie potrafi zarządzać kadrą i wyciskać maxa z zawodników teoretycznie słabszych.

W Barcelonie problem jest duuuużo bardziej złożony. Mam wrażenie, że tutaj nawet ktoś taki jak Klopp by nie pomógł. Potrzeba w tej drużynie po prostu rewolucji. Drastycznej rewolucji, nie tylko w zarządzie, składzie czy na ławce trenerskiej: ale może nawet głównie potrzeba rewolucji w głowach, zmiany swojego myślenia, zmiany myślenia o futbolu.

1

@macio_944 Lada moment ta rewolucja nastąpi. Wieku naszych piłkarzy-dziadków nie oszukasz.
Pytanie tylko, kto ich zastąpi?

konto usunięte

2

@macio_944 W Barcy trzeba prezydenta i trenera z wizją, ludzi którym będzie zależeć na długofalowym budowaniu klubu a nie tylko na własnych zyskach.
Dlatego mimo iż Xavi ma małe szanse na bycie wielkim trenerem to będzie tu pasować bo komu jak komu ale jemu akurat bardzo będzie zależeć na Barcy.

konto usunięte

5

@macio_944 Klopp już wygrał 4 puchary z Liverpoolem, ale najważniejszym trofeum jest odbudowanie tego klubu (który 4-5 lat temu tułał się po 8 miejscu w Premier League) i wrzucenie go na najwyższy, topowy poziom. Z Kloppem za sterami jestem pewny, że z tej półki nie zejdą.

5

@elmayakos @Avada Kedavra @Hiacynk
Całym sercem jestem za Fontem i Xavim. Myślę, że Oni będą mieli wizję na ten klub i przywrócą taką romantyczną wyjątkowość, która jest systematycznie zatracana.

Mam tylko nadzieje, że cules nie wybiorą kogoś spod pach Bartomeu, bo to byłoby samobójstwo, a ja chyba naprawdę przestałbym oglądać część meczów.

0

@macio_944 Na chwilę obecną ich wybór wydaje się być najrozsądniejszym.
Z drugiej strony musiałby przyjść prawdziwy nieudacznik, że ogarnąć klub gorzej niż Bartomeu.
Chyba, że byłby to Morawiecki.

0

@elmayakos :D Nie bluźnij. Albo Petru... Mój ulubieniec.

1

@macio_944 Petru mógłby być trenerem.

1

@elmayakos RIP Barcelona

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?