La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

1

Czekam teraz na przeciwników Suareza. Coś macie do powiedzenia?

1

@Mroziu Tak, nie nadaje się już do gry Barcelony. Nie wychodzi na pozycję, za wolno biega do szybkich ataków. Przy tym strzela cudowne bramki ale nie neguje to tej pierwszej części opinii

konto usunięte

0

@Mroziu Tak. W koncu strzelil.
Co nie zmienia faktu, ze jest w coraz gorszej dyspozycji, w LM zawodzi od kilku lat a jego postepujaca nadwaga, swiadczy o odcinaniu kuponow i braku profesjonalizmu.
Jesli dwa gole zamazuja Ci caloksztalt, to tylko wspolczuc.

Prosze, nie dziekuj.

0

@El dominatore dla mnie może ważyć 150kg ale jak będzie strzał to ma grać. Skoro waga jest dla Ciebie najważniejsza to znaczy że nie masz pojęcia co piszesz. Przypomnijcie mi ile bramek strzelił Luis w tym sezonie? @Bykunn niw wychodzi na pozycję? To samo pytanie co kolegi poprzednika ile ma bramek i asyst? Przypominam żeby nie sugerować się Messim

0

@Mroziu Co to ma za znaczenie? Gramy beznadziejnie, bramki strzela sytuacyjne. Jeśli Ci to pasuje, gitara. Niech Suarez gra do czterdziestki i grajmy tak dalej. Ja natomiast pamiętam czasy trochę innych napastników w Barcy, a nawet samego Suareza 5 lat temu... I tak mamy grać, a nie tak jak teraz i strzelać bramki z przypadku

0

@Bykunn jesteś typem który będzie zawsze narzekał jeśli sobie to wymyślisz. Kto to by grał tak jak chcesz?

0

@Mroziu Nie wiem stary, ja nie jestem gościem od wymyślania transferów, nie bawię się w takie wyliczanki kogo bym chciał, kogo i za ile bym sprowadził. Oceniam tylko że obecna gra Suareza jest dla mnie w Barcelonie nie do zaakceptowania.. Tyczy się to nie tylko Suareza oczywiście ale jest jaskrawym przykładem

0

@Bykunn dla mnie może stać cały mecz ale jak będzie strzelał to więcej nie wymagam statystki robią swoje napastnik ma strzelać a biegać

0

@Mroziu No to dalej będziemy grali w ten sposób i nawet najlepsi pomocnicy na świecie nie pomogą bez ruchu z przodu

0

@Bykunn a właśnie może potrzebujemy lepszych pomocników skoro Luis nawet strzela dwie bramki na swoje trzy sytuacje ale ile ma strzelić 5 żebyś był zadowolony?

0

@Mroziu Może nawet nie strzelić żadnej ale wychodzić od podań, biegać za akcjami, pokazywać zaangażowanie i nie drzeć mordy na młodszych kolegów.

0

@Bykunn to powiedz co ma robić napastnik? Biegać? Ty chyba nie znasz się na piłce nożnej w ogóle

0

@Mroziu Nie, wiadomo powinien stać w polu karnym i dokładać noge. Dokładnie tak grali Eto'o młodszy Suarez Messi na 9 Villa Alexis. Czekali na podania i biegali w meczu tyle co bramkarz

0

@Bykunn ale zrozum że nie będzie już czasów jak kilka lat wstecz. Daj napastnika który będzie jak Luis 5 lat temu

0

@Mroziu Wszyscy napastnicy Liverpoolu i City tak grają, tak gra Benzema, tak gra Mbappe, tak gra Dybala, podobnie gra Immobile, tak samo gra Lukaku. Nie chodzi mi o jakość tylko o styl grania. Nie mów mi że nie ma ruchliwych napastników bo zawsze byli

0

@Bykunn podaj mi nazwisko napastnika który strzeli więcej bramek niż Suarez. Którego jesteśmy wstanie ściągnąć do Barcy oczywiście

0

@Mroziu Nie rozumiemy się. Cześć

0

@Bykunn to ty nie rozumiesz że napastnik jest rozliczany z bramek a nie z biegania Messi też biega tyle co ter Stegen a nie narzekasz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?