La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1931 Culés

2

Nie no to co odpieprzał Umtiti w tym spotkaniu to jest coś niewiarygodnego. On powinien do końca sezonu grać w Barcy B a po sezonie niech spada. Ja za taką prowizorkę zostałby wywalony z roboty zanim zdążyłbym powiedzieć "ale". To były uwłaczające zawody w jego wykonaniu, za sam truchcik w akcji z Nolito już powinniśmy mu podziękować

0

@sebo939 truchcik przy akcji Aspas Smolov, co Aspas nie podał do Smolova. Zakładasz koszulkę Barcy to dajesz z siebie 100% jak nie to zgłaszasz trenerowi zmianę.

konto usunięte

5

@sebo939 Nie może grać w Barcy B, bo chłopaki walczą o awans do Segunda. Potrzebują dobrych i pewnych pilkarzy, a takim obecnie Umtiti nie jest.

0

@FranzMaurer W sumie też prawda bo taki piłkarz to szkodnik a Umtiti jest takim szkodnikiem, nie mam do niego nawet szacunku bo on wczoraj zhańbił tą koszulkę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?