La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1395 Culés

1

Polecam obejrzeć kto jeszcze nie widział. Materiał Tomka Ćwiąkały na temat wymiany Arthur-Pjanić oraz na temat nieudolności zarządzania klubem przez Bartka i jego kompanów.
Oby się nie okazało,ze rzeczywiście czekają nas „suche” lata,ale długo może nam zająć szukanie i wdrażanie zawodników,którzy pasują do tego klubu i stylu,który z roku na rok zanika... Odkąd kibicujemy Barcelonie takiej „rozpieredzieluchy” tu nie widzieliśmy...


0

@patrykzmc2000 Na prawdę przykro patrzeć na to, co te osły robią z tym klubem. Mam nadzieję, że przez ten rok nie staniemy się drugim Milanem, a cules mądrze zagłosują w wyborach i ktoś inny postawi ten klub na nogi

konto usunięte

0

@patrykzmc2000
Dziekuje postoje ćwiąkała juz dawno przerósł formę nad treśc.
Robienie z niego niewiadomo kogo jest śmieszne

0

@MarioVeB! Każdy ma swoje zdanie. Można lubić,można nie lubić,ale trzeba być obiektywnym. Prawdę mówi i tyle.
W tym klubie wywaliło jedno wielkie szambo,teraz nie pozostaje nic innego jak czekać aż ktoś to posprząta ;)

konto usunięte

0

@patrykzmc2000 Ćwiąkała nie zawsze ma racje. Tak jak mówił,że Van Dijk dostanie złotą piłkę jaki on tam zajebisty jest ,a to człowiek który miał jeden bardzo dobry sezon i teraz w mediach znikł i nikt praktycznie o nim nie mówi. Tak samo chyba o Griezmannie się wypowiadał ,że w Barcelonie się odnajdzie czy coś. Albo Werner jaki to zajebisty transfer ,a nikt nie wie czy odnajdzie w PL. Ćwiąkała czasem się myli i zbyt bardzo pochwala transfer

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?