- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1426 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1426 Culés
50
72% POPIS, Boże... Prawie 20 lat nic nie nauczyło.
3
@CZaras przecież jest progres, ostatnio było 80%. A tak serio to moim zdaniem dużo młodych poszło głosować i oddali głos na Holownie/Bosaka zaniżając trochę Popis.. jeszcze z 10 lat aż nastąpi zmiana pokoleniowa, młodzi już otworzyli oczy, pytanie tylko czy do tego czasu to wszystko nie jebnie
0
@messi564 Myślę, że młodzi nie mieli zamkniętych oczu
1
@messi564 Ja to tak od kiedy głosuje myślę (nie jakoś długo, bo ledwie 7 lat, ale zawsze) i tak co wybory, co wybory, a teraz już się przestaje łudzić. Odnoszę wrażenie, że jest coraz gorzej. Spójrz na parlamentarne, żeby się inne partie, niż te stare, betonowe ugrupowania, dostały to musiały się łączyć (Kukiz do PSL, Lewica i Wiosna z SLD, Narodowcy z Korwinem), a i tak wyniki miały bez szału. Nie ma progresu... Chyba, że go nie zauważam, bo jestem aż tak rozżalony. W każdym razie na ten moment wydaje mi się, że jesteśmy tak samo głęboko w dupie co 10 lat temu.