- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1524 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1524 Culés
5
Nie wiem ile jest prawdy w plotkach mówiących o tym, że Setien pożegnałby się z zespołem po sezonie. Podchodzić trzeba do tego z rezerwą, aczkolwiek ten zarząd jest tak irytujący i głupi w swoich decyzjach, że każda, możliwie najabsurdalniejsza rzecz może się urzeczywistnić.
Jaki byłby sens wyrzucać Setiena po sezonie, rok przed wyborami, które (miejmy nadzieję) przyniosą długo wyczekiwaną rewolucję (!) na każdej płaszczyźnie tego klubu? Nie chcę bronić tutaj Setiena, ponieważ parę Jego decyzji było dość chaotycznych. Trzeba jednak pamiętać o tym, że wszedł w bardzo dziwnych i wyjątkowych okolicznościach, do tego w połowie sezonu... Wyrzucenie kogoś po pół roku podczas tak dziwnego sezonu byłoby kolejnym ośmieszeniem tego klubu. Mimo, że wcześniej Rosell, a teraz Bartomeu lubują się w ośmieszaniu i szarganiu dobrego imienia Barcelony, to mam nadzieje, że jakakolwiek cząstka racjonalnych decyzji u Bartomeu się znajduje i tego po prostu nie zrobi.
Setien jak dla mnie robił co mógł. Poprawił przez niecałe pół roku to co bardzo szwankowało: odbiór piłki i pressing. Starał się przywrócić Barcelonie długie utrzymywanie się przy piłce, które wprowadzałoby więcej spokoju niż cofanie się i oddawanie inicjatywy przeciwnikowi, co czasami miało miejsce za Valverde. Lepił z tego co dostał, nie jest winą Setiena, że klub nie zadbał o m.in. zastępcę Suareza, czy świetne skrzydła. Z minusów, to na pewno teraz wygląda na mocno pogubionego, co widać nawet po wywiadach.
Wydaje mi się, że w tej Barcelonie nikt nie jest szczęśliwy w tym momencie, bo jest taki burdel... ale zostawmy już Setiena. Na rok jeszcze bym Go przetrzymał. Wątpię, że zarząd zrobi dobre transfery, więc jeszcze rok trzeba wytrzymać z tym co jest. A za rok, wypieprzyć Bartomeu i zacząć gruntowną i drastyczną zmianę w tym klubie, bo naprawdę wygląda to bardzo źle. Banda Rosell & Bartomeu zniszczyła już bardzo dużo. Dość. Za rok musi się to zmienić.
0
@macio_944 robił co mógł, poprawił co szwankowało.
Szkoda tylko, że wyniki pogorszył.
1
@cat_r37 Bo wszedł w połowie sezonu, podczas pandemii, mając parę kontuzjowanych piłkarzy? A nie, sorry. To nie ma znaczenia. Przyszedł i spieprzył. Po prostu.