La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1918 Culés

3

Cucurella za 10 mln wykupiony przez Getafe, a Barca wydaje 18mln+12mln na Firpo.
Abel Ruiz sprzedany za 8mln,z opcją odkupienia za 40mln, do Bragi a Barca wydaje na Braithwaita 18mln.
Jest moc

1

@Jordi10 W Barcelony nie ma za bardzo pozycji dla Cucu.

konto usunięte

3

@Jordi10 Mimo że Cucurella jest obecnie jakieś 3874747337x lepszy od Firpo

3

@Jordi10 z Abela nic nie będzie, to sukces że Braga tyle za niego zapłaciła, zatrzymał się w rozwoju na młodzieżówkach i w seniorskich drużynach sobie nie daje rady. Firpo jako lewy obrońca bardziej mnie przekonuje niż Cucu, myślę że potencjał ma dużo większy. Cucurella miał dobrą połowę sezonu grając na lewej pomocy, to zupełnie inna gra bo chłop po stracie ma asekurację za plecami. Pomijam już fakt, że po przerwie Cucu jak i całe Getafe gra fatalnie, a Firpo wydaje się rozkręcać.

Abel: 3 bramki w 19 meczach w 3 lidze hiszpańskiej, 1 bramka odkąd dołączył do Bragi i płacz że poszedł za 9mln, przypominam że w dużej mierze dzięki tej transakcji pozyskaliśmy Trincao. Chyba było warto, nie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?