La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2129 Culés

1

Ech jak widzę ten proponowany skład na dziś i tylko Lenglet, MATS, Semedo i Griezmann(on ma 29 i tak gra jakby miał wóz z węglem na plecach) mają mniej niż 30 lat, to się robi strasznie przykro... liczę na Puiga w wyjściowej 11

1

@Janas11224 Obawiam się, że pitbule Simeone szybciutko by zniechęcili do gry tego smyka.

1

@Janas11224 spokojnie. To ostatni sezon z Ivanem i Vidalem, a Busi, Suarez i Pique pewnie pograją max 2 lata. Jeszcze zatęsknisz, szczególnie za tą ostatnią trójką. Skoro są lepsi niż reszta to dlaczego mają nie grać? Fati, Trincao, Pedri, Puig, Araujo, Firpo, Emerson... To jest przyszłość, która musi poczekać i być wprowadzana powoli (no, może poza Rikim), a jestem pewny że odpali. Przypominam że jest jeszcze Frenkie i Dembele. Bądź co bądź jak są zdrowi to topka na swojej pozycji

0

@escarabajo z pitbulami Bilbao i Celty nie miał problemu

0

@jeyx77x pitbule są tylko u Simeone:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?