- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2055 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2055 Culés
10
Fabrizio Romano i Di Marzio zgodni - Hakimi podpisał właśnie kontrakt z Interem. Real zarobi 40 milionów + 5 milionów w bonusach.
5
@Homeopata8989 Real w przeciwieństwie do nas potrafi robić interes
14
@Naturopata Sprzedająć duży talent za niewielkie pieniądze?No genialny interes,tylko im pogratulować.
2
@Homeopata8989 Piękny Inter się tworzy
1
@MichVeB A gdzie mialby grac w Realu, ktory nie gra systemem z wahadlowymi, za to sam Hakimi na skrzydlowego jest za slaby, bronic nie umie wiec na PO tez nie ma dla niego miejsca? On sie sprawdza tylko w 3-5-2 lub 3-4-3 - w Borussi wygladal kiepsko gdy grali 4-4-2.
2
@YoNoEntiendoNada Chodzi mi o cenę za jaką go sprzedają,to jest promocja za takiego zawodnika i do tego pasującego idealnie do taktyki Conte.
0
@MichVeB Tylko 2 l. kontraktu na rynku po-koronawirusowym, takze 40+5 oraz pierwokup przez 5 lat to nie jest zly deal. Przede wszystkim ofladajac go, jest to troche przereklamowany i bardzo ograniczony pilkarz, ale pod Conte ma szanse sie rozwinac.
U Zidana moglby przymarznac do lawki.
2
@YoNoEntiendoNada ale wiesz o tym, ze nie ma żadnego pierwokupu? I skoro Real przez 10 lat potrafił grać z Marcelo na boku obrony to z Hakimim tym bardziej by mógł. Zwłaszcza, że Achraf jest jednak szybszym zawodnikiem. W dodatku po lewej stronie jest defensywny Mendy co jeszcze bardziej promuje ofensywnego Hakimiego po drugiej stronie. Zwłaszcza, że na prawym skrzydle Real również ma problem.
1
@YoNoEntiendoNada To Dortmund kiedyś grał w 4-4-2?
0
@MichVeB to była ironia :)
0
@Chwytliwy A no grali. To było jak ich prowadził Ernesto Valverde, wtedy w tamtym okresie pamiętam Bill Clinton był Papieżem.
1
@Coutinho007 No średnio, bvb zawsze grało skrzydłami albo na wahadła.
0
@Chwytliwy Przeczytaj jeszcze raz co napisałem :D
0
@Chwytliwy Niejednokrotnie przechodzili na taka formacje nawet w trakcie spotkan. Za to kiedy Favre zaczal prace, to najczesciej grali z 4 obroncow wlasnie, w systemie 4-2-3-1 - zwlaszcza w poerwszej polowie sezonu 18/19. Juz wtedy Hakimi sie nie sprawdzal w defensywie.
Wariant z 3 srodkowych obroncow i wahadlowymi to Favre wymyslil sobie w drugiej polowie tamtego sezonu.
Achraf radzil sobie troche lepiej na skrzydle niz na boku obrony, a wyskoczyl dopiero na wahadle.
@cat_r37 Jest pierwokup.
0
@YoNoEntiendoNada ahhh, mówisz o pierwokupie który jest absolutnie bezużyteczny? No bardzo się cieszę, że jeśli Inter będzie chciał go sprzedać to was poinformuje. Jest to tak bardzo przydatna sprawa.
0
@cat_r37 Lepiej miec pierwokup i procent kolejnego transferu niz dac graczom uciekac za bezcen jak w przypadku takiego Thiago Alcantary, za ktorym do dzisiaj kibice Barcy placza, a ktory akurat moze wroci na emeryture.
Z Morata tez ludzie nie wierzyli w ten pierwokup swego czasu, a Juve ogralo go akurat po to, zeby wrocil, dolozyl 15 kluczowych goli do tytulu, a potem Real zarobil 70 milionow. :)
0
@YoNoEntiendoNada pierwokup a kwota odkupu to kompletnie coś innego.
Real Madryt w najlepszym wypadku zostanie poinformowany jeśli jakiś klub złoży ofertę.
Nie ma absolutnie żadnej klauzuli która umożliwia mu powrót do Madrytu.
0
@cat_r37 Przeciez media podaja, ze jest kwota odkupu, ktora zostala zawarta w kontrakcie, ale nie zostala ujawniona, a ty mi piszesz, ze absolutnie jej nie ma jakbys mial wglad w ten kontrakt.
I o ile media tez moga sie mylic, to jestem bardziej sklonny wierzyc im - zwazywszy na wszelkie przecieki - niz tobie.
No chyba, ze Achraf badz jego agenci do ciebie dzwonili.
0
@YoNoEntiendoNada media? Proszę, wymień kto pisze o tej klauzuli.
0
@cat_r37 Onda Cero, AS, Sky Italia, Marca - malo?
Wiekszosc zrodel anglojezycznych, ktora reportuje transfer, nie skupia sie na zadnych szczegolach i jedynie wspomina o kwocie oraz dlugosci kontraktu, co jest normalne u nich, wiec to niczego nie wyjasnia ani nie podwaza.
Katlonskich mi nawet nie cytuj? Nie wiem co pisza i te bzdury mnie nie interesuja, bo one glupoty pisza nawet o katalonskich klubach.
Za to Madryckie zrodla - zwlaszcza Onda - wiedza wiecej. Bylbym ciekaw co poda Cadena, ale jest czas.
0
@YoNoEntiendoNada Sky Italia? Marca? AS?
No wybacz ale jedynie Onda Cero donosi, że Real chciałby taką opcję.
Marca to w ogóle twierdzi, że nic nie jest ustalone gdzie Di Marzio czy Romano jako pierwsi podali te informacje razem z kwotami.
Poza tym Romano od razu zaznaczył, że nie ma szans na żadne klauzule.
Już pomijam, że gdy Romano podawał wszystkie szczegóły to Marca twierdziła, że nawet nie ma żadnej oferty. I tyle w temacie Twoich zabawnych źródeł.