La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

7

Ta debata w TVN, TVN24, Onet i WP zalatuje ustawką podobną do odpowiedzi TVP i pseudo debatą w Końskich. Dobór mediów i dziennikarzy w pierwszym przypadku jest taki że nie dziwie się Dudzie że na nią nie przyjdzie, wiele do życzenia pozostawia również sposób zaproszenia na tą debate. Oczywiście z drugiej strony nie dziwie się również Trzaskowskiemu że nie zamierza przyjść na ustawkę drugiej strony w Końskich gdzie Duda zdobył ponad 50% bo to jest jawna kpina. Oczywiście ponownie najrozsądniej zachował się Polsat który już wystosował prośbę o organizacje debaty z TVP i TVN, ale mam wątpliwości czy obie stacje będą zainteresowane tym rozwiązaniem ponieważ wydaje się że obie wolą zrobić show z pustymi miejscami...

konto usunięte

0

@Europejczyk1980 TVN, WP, Onet, Interia, Wyborcza, Polsat, TVP i inne najpopularniejsze strony, gazety, radia i programy grają do tej samej bramki, będąc w tej samej drużynie przeciwko Polakom ! ! ! Kiedy to ogarniecie ???

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?