La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1413 Culés

konto usunięte

23

Nie jest źle :) aczkolwiek dziwnie się ogląda mecz, wiedząc, że sędzia zrobi, co się da, abyśmy max 1 punkt wywieźli...

konto usunięte

4

@LuisSalvano Ale nie będziemy nigdzie go wywozić, bo Barcelona jest gospodarzem.
Chyba że jesteś za Atletico o.O Zdemaskowany.

2

@LuisSalvano nie wszystko na sędziów. Luis dzisiaj poniżej krytyki, Leo tragiczny, Vidal zenada...

konto usunięte

1

@LuisSalvano
???? Do tej pory nie zrobił większego błędu. Może mógł raz odgwizdać faul na Messim.
Karny słusznie powtórzony. A tak to nie widziałem, możesz podać sytuację, która świadczy o Twojej teorii sędziego?

konto usunięte

3

@LuisSalvano Aleś ty żenujący się zrobił brak słów dopisz jeszcze coś o Neymarze...

konto usunięte

0

@LuisSalvano niestety nic w tym dziwnego. Zdążyliśmy się już przyzwyczaić.

konto usunięte

1

@LuisSalvano
Mówienie, że karny nie powinien być powtórzony, bo każdy tak robi, to jak mówienie
"Ehh, ale przecież wszyscy kradną, a złapaliście akurat mnie"

konto usunięte

0

@Hushovt Oby Neymar wrócił!

konto usunięte

0

@LuisSalvano Chwała bogu,ze nie ty o tym zdecydujesz.

0

@LuisSalvano Przecież masz przepis, który mówi, ze jak bramkarz wyjdzie za linie to karny jest powtórzony. Mats wyszedł za linie. Boże czemu ty wszędzie szukasz spisku.

konto usunięte

0

@Hushovt Jeszcze większa chwała, że nie ty. PS akurat obecnemu zarządowi bliżej do mojej chęci niz twojej, więc nie wypowiadaj się o decyzyjności.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?