La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1620 Culés

13

"Słuchanie Quique Setiéna po meczu to rozpacz. Ten człowiek żyje w bańce, niczego się nie dowiaduje. Słuchanie jego odpowiedzi jest potwierdzeniem tego, że jest zagubiony." [Francesc Aguilar]

Ogólnie czytając opinie katalońskich dziennikarzy po meczu to większość jest niezadowolona z tego, że Setien nie reaguje na to co się dzieje na boisku.

0

@BarcaInfo To samo było w SPH jak zwalniali Valverde.

1

@Coutinho007 tylko tam Valverde nie bardzo miał pole do manewru na ławce. Choć fakt faktem, że wprowadzenie Ansu tak późno było ogromnym błędem. No i oczywistą sprawą jest to, że zamiast Firpo mógł po prostu powołać Puiga czy Collado.

0

@BarcaInfo Smutno się to czyta... mocno kibicowałem Setienowi, ale ewidentnie jest zagubiony. W 100% nie jest to Jego wina, wrzucony został w rozpędzony pociąg, w środku sezonu z gratisem w postaci długiej przerwy przez pandemię...

0

@macio_944 akurat pandemia była czymś względnie pozytywnym bo miał więcej czasu na wdrożenie swojej taktyki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?