La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 844 Culés

7

Zwolnienie trenera w połowie sezonu, po jednym z najlepszych meczów w całym sezonie, w momencie gdy jest liderem w lidze i gdy bez większych problemów wyszedł z najtrudniejszej grupy w Lidze Mistrzów? Uważam, że to świetny pomysł.

3

@Veb1233 pasuje idealnie do przemyślanego, długofalowego planu budowy drużyny. Brawo Bartomeu!

2

@Veb1233 Najlepsze jest to że teraz Bartek ma o wiele większe podstawy (i tak będzie to durne) do zwolnienia Kike niż Valverde w tamtym momencie sezonu. No chyba że celem Bartka był ten superpuchar

0

@Veb1233 a Real po takiej zmianie trenera zrobił 3xLM z rzędu

0

@karci0 Tylko zatrudnił gościa, który miał jakiś autorytet i Real był chyba w trochę gorszej sytuacji, niż my wtedy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?