La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 950 Culés

9

Jeśli Barcelona nie zdobędzie Ligi Mistrzów w tym sezonie, to będzie to pierwszy sezon od 07/08, w którym Barcelona nie zdobędzie żadnego tytułu. [Jordi Blanco]

0

@BarcaInfo A sezon 13/14?

4

@macio_944 Tam był Superpuchar.

2

@macio_944 Zdobyliśmy Superpuchar Hiszpanii.

0

@BarcaInfo już nawet zapomniałem, że odpadliśmy z Bilbao w PK XD

0

@Kettger @BarcaInfo ... który jak dla mnie powinien iść na koszt wcześniejszego sezonu. Ale nie wiem jak jest oficjalnie.

0

@BarcaInfo To może i boli. Ale potrzeba takiego kopa w tyłek.

1

@BarcaInfo A superpuchar nie jest doliczany do poprzedniego sezonu? Pomijam fakt, że to niezwykle prestiżowe trofeum. Podobnie jak Puchar Gampera.

konto usunięte

1

@macio_944 Czemu taki dziwny pomysł? Gola strzelił nawet Neymar, który nie grał u nas w 12/13.

0

@Azi nie - on się wliczał już do 13/14 - nowi piłkarze, nowy trener już był. Sezon 12/13 skończył się znacznie wcześniej.

0

@mekston jest mi obojętne do którego sezonu wliczy się superpuchar Hiszpanii i superpuchar europy. Dla mnie to są mecze robione na siłę - czyli w zasadzie towarzyskie. A Barcelona to nie Real, żeby się pocieszać że sezon nie stracony bo Superpuchar był!! Porażka to porażka. Maskowanie jej dennym trofeum jest dziecinne.

1

@Azi trofeum to trofeum, nikt nie maskuje słabego sezonu. To po prostu fakt, że wówczas wygraliśmy trofeum. Jest to mniejsze trofeum, ale Atletico zażarcie o nie walczyło. Lepiej je mieć niż nie mieć :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?