La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 639 Culés

0

Moim zdaniem również Barcelona powinna przejść na formację 1-3-4-3. Tylko należałoby kupić Koulibaly'ego, Camavingę i Neymara. Messiego ustawić na pozycji ,,dziewiątki" a za jego plecami Griezmanna, to jest jego pozycja i tam mógłby pokazać swoje atuty. Widzę to tak:
MAtS - Lenglet, Koulibaly, Araujo - Camavinga, Pjanić, de Jong, Griezmann - Trincao, Messi, Neymar

Brak wahadłowych w tej formacji równoważyłaby bardziej defensywna pomoc plus to, że Griezmann wraca się do obrony kiedy tylko nadarzy się taka okazja. Trincao również z tego co widzę, nie stroni od pomocy w defensywie. Ze ,,starej gwardii" zostawiłbym tylko Messiego, Busquets i Pique już wypaleni i wahania formy niesamowite, a dać szansę wychowankowi Araujo na obronie i zaryzykować z najlepiej zapowiadającym się defensywnym pomocnikiem młodego pokolenia, czyt. Camavingą. Takie coś mogłoby naprawdę dobrze funkcjonować u Was.

2

@Junngeas 3-3-3-1? xD Kto tak gra? :D

1

@Bykunn Już poprawione, nie zauważyłem. :D

1

@Junngeas O tak prędzej ;) i tak tego nie widzę za bardzo, w sensie pomysł jest spoko jak najbardziej tylko ci piłkarze są nie do kupienia

1

@Bykunn Wiadomo, to tylko wizja tego, jak mogłaby wyglądać Barcelona, gdyby mogła kupić kogo by tylko chciała. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?