- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1529 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1529 Culés
26
Ile może dać jeden piłkarz dobrze pokazuje Bruno Fernandes. Odkąd dołączył do united ci nie zaznali porażki i funkcjonują jak świetnie naoliwiona maszynka. Sam Bruno zanotował 6 goli i 4 asysty grając niczym wyjadacz premier league. Świetny gracz i dowód, że top transfer wcale nie musi wywodzić się z jednej z czołowych lig za wielkie pieniądze.
1
@Ratamahatta Szkoda że faktycznie go nie kupili.
1
@Ratamahatta @kerouac ty się znasz. Luis Alberto pasowałby do Barcelony czy tylko w Lazio ma swoją przystań i tam będzie czarować?
0
@Ratamahatta ile może dać świetny trener taki jak np. Carlo Ancelotti;)
0
@Ratamahatta Panie nie ma głośnego nazwiska za które można dać 150mln, to jest słaby.
0
@Ratamahatta a z drugiej strony masz za 120 mln małego Francuza, który co prawda szybkością i dryblingiem nie grzeszy, ale za to imię zagrać kombinacyjnie i dobrze strzelić. Niestety przychodząc do Barcelony spadło na niego confetti , które sam na siebie wysypał i w wyniku urazu zapomniał nawet swoich atutów i stał się słabym statystą w zespole. Nie wspominając już o tym że wylądował na skrzydle, chociaż tak naprawdę nikt do końca nie wie jaka jest jego pozycja... Wtedy uświadamiasz sobie , jak wielkie są dzbany, które zarządzają twoim klubem.
0
@Ratamahatta Dużo zależy od trenera, który potrafi z zawodnika wyciągnąć to co najlepsze, dać mu swobodę na boisku. Do nas kto nie przyjdzie to jest kastrowany na starcie, wkładany w jakiś dziwny szablon czyli " wszystkie akcje przechodzą przez Leo"... no i później wygląda to jak wygląda, jesteśmy do bólu przewidywalni. Ostatni raz kiedy byliśmy w stanie kogoś zaskoczyć to jak grał Neymar, który nie właził w d... bez mydła Messiemu .
0
@Ratamahatta Ale wiesz, że symptomy dobrej gry już były po meczu z City? Zobacz kto także wrócił po kontuzji i jacy gracze wrócili do formy, Ole pokazuje, że należy dać czas i ten czas coraz bardziej się spłaca dla klubu, od czasu safa tak fajnie nie oglądał się Mu.
2
@Ratamahatta Pamiętam jak tu ludzie narzekali gdy był brany pod uwagę w Barcelonie
0
@Ratamahatta Pogba i Bruno mogą dać nawet mistrza United!
1
@Ratamahatta W sumie trudno powiedzieć, na pewno wyróżnia się świetnym prowadzeniem piłki i tym, że dużo widzi. Brakuje nam takiego pomocnika, z tym, że on lubi grać bardzo wysoko, a u nas głównie 4-3-3. Myślę, że w Barcelonie mógłby spokojnie wejść w buty Rakiticia. Podobnie jak Chorwat ograniczyłby pewnie grę w przodu na rzecz cofnięcia.