- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1434 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1434 Culés
0
Jak widać nie tylko do mnie doszły słuchy że rodzina oprócz oświadczenia miała również wytaczać sprawy między innymi mediom;) Onet już zaczyna się zabezpieczać, TVN był o tyle mądrzejszy że w drugiej części materiału wyjaśnił o co chodziło;)
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wybory-prezydenckie-2020-gajcy-nadciaga-brudna-kampania-i-haki/dg1xc0n
1
@Europejczyk1980 I tak już Ci pisałem, że sprawa jest przesądzona więc to co powie Trzaskowski albo TVPiS nie wpłynie znacząco na wynik wyborów. ;)
0
@tobiasson92 Ja bym jeszcze był ostrożny TVP nie zrezygnuje z debaty nawet jak nie pojawi się Trzaskowski tyle że wtedy to będzie wyglądało jak jeden wielki wiec ale transmitowany o najlepszej porze przez TVP, Polsat, RMF i WP Wróblewski już dzisiaj był gościem TVP Info które za darmo udostępni sygnał a media wyżej przeze mnie wymienione już wyraziły zainteresowanie transmisją. Szczerze zupełnie nie wiem co zrobiłbym na miejscu Trzaskowskiego
0
@Europejczyk1980 Ja bym zaryzykował i przyszedł. I tak Trzaskowski samym antyPiS nie wygra wyborów. A co do tej sprawy ułaskawienia, to nie odegra ona żadnego znaczenia dla wyniku wyborów. Wyborcy Dudy nie odejdą od Dudy, a wyborcy antyPiS nie zagłosują na Dudę.
0
@tobiasson92 Ale chodzi o wahających się zresztą Markowski który jest mocno anty-pisowy już powiedział że analizy dziennikarzy są błędne ponieważ na Dude może zagłosować nawet 20% wyborców Hołowni 30% tyle samo ile na Trzaskowskiego wyborców Konfederacji połowa tego co zdobył Kosiniak-Kamysz bo ci wyborcy PSL którzy mieliby poprzeć Trzaskowskiego to zagłosowali na niego i Hołownie już w 1 turze i mały promil wyborców Biedronia głównie ten socjalny. Co do niezdecydowanych i tych którzy pójdą dopiero na 2 ture to prognozuje że będzie mniej więcej 50-50 a to dlatego że prawdopodobnie na 2 ture pójdzie więcej emerytów których mobilizacja w 1 turze było na poziomie 55% przy czym kilka miesięcy wcześniej oscylowała wokół 65% i to prawdpodobnie oni przesądzą o zwycięstwie Dudy. Powiem ci że aż mnie zaskoczył bo trzeźwo ocenił głupote dziennikarzy którzy twierdzą jakoby Duda w ogóle nie miał szans pozyskać nowych głosów. Jego szacunki mówią o blisko 1 milionie wyborców opozycji i 500 tys nowych wyborców a to z jego wynikiem w 1 turze daje mu blisko 10 mln wyborców i tyle mu starczy.