La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

1

Powinniśmy się bić o Thiago a tym czasem Kloop robi krok ku kolejnemu mistrzostwu Anglii. Kupią Thiago za śmieszne pieniądze, dowalą Koulibalim rozbijając skarbonkę i dorzuca kogoś na ławkę do rotacji z przodu i będą mieć kozaki skład :/

1

@MrShakira w sumie zawodnik ok 30 czyli idealny do naszej wymiany pokoleniowej w linii pomocy

0

@ShawnC jak widać Liverpoolowi to nie przeszkadza, a my zostańmy z tym co mamy bo 30 lat to skończy zaraz karierę.. Messi może grać do 40stki ale kto inny to już dziadek.

0

@MrShakira Messi moze bo on większą część meczu stoi w miejscu .
Zresztą po tym sezonie może dołączyć Coutinho , Trincao i Fernandes no i dolaczy Pjanic . Plus Busquets , Rakieta , Vidal , De Jong , Puig to daje 10 zawodników do drugiej linii .

1

@ShawnC Thihago kreatywnością przewyższa wszystkich pomocnikow LFC razem wziętych .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?