La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1388 Culés

konto usunięte

2

AC Milan naprawdę ogląda się dobrze po wznowieniu rozgrywek spowodowanej pandemią, ale wciąż ma mankamenty, a jakie? A no brak napastnika. Powiedzmy sobie szczerzę, Zlatan to napastnik wybitny, ale najlepsze lata dawno ma za sobą i to nie jest to na wyższy poziom, fajnie jak wejdzie z ławki, rozrusza ofensywę, ale masy goli to on nie da, tak samo Rebić który najlepiej gra jako skrzydłowy , Leao też się skarży, że woli grać na pozycji skrzydłowego.Nie wiem, może wypożyczenie Jovića pomoże dla wieloletniego problemu AC Milan, albo zakup silnego oraz rosłego napastnika?

Następny problem to prawa strona obrony, Milan cierpi od pewnego czasu na brak defensora który zapewnia jakość, bo Calabria to przeciętniak , prócz prędkości nie ma za wiele do zaoferowania, a jego gra w obronie to jest wręcz lustrzane odbicie gry Semedo w defensywie, czyt powolny powrót do defensywy czy brak powrotów do defensywy oraz gubienie krycia.

Ostatnim problemem jest defensywny pomocnik. Naprawdę byłem smutny gdy jednak Milan nie zdecydował się kupić Bakayoko, zawodnik pokazał w Milanie, że nie straszna mu jest gra na wysokim poziomie i że na tej pozycji grać potrafi, bo Bennacera zawsze będzie ciągnąć do przodu, a reszta graczy jak Hakan oraz Paqueta nie są zdolni do gry na tej pozycji, więc liczę na to, że Bakayoko powróci do drużyny, albo Milan kupi gracza który najlepiej właśnie gra na tej pozycji.

Jak widać zespół nie ma wielu problemów na pozycjach, ale niestety przez te problemy( jak i brak odpowiednich trenerów, a gdy był jak Rinno to niesłusznie go się pozbyto) Milan wciąż nie może zakwalifikować się do Ligii Mistrzów.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Jakiego silnego i rosłego napastnika widzisz dla Milanu?

konto usunięte

1

@Avada Kedavra Wydaje się ,że Weghorst byłby odpowiednim kandydatem na wzmocnienie ataku tej ekipy , ale Raul Jimenez (choć tutaj trzeba wyłożyć spory pieniądz) czy Sebastian Haller, obecnie innych kandydatów nie widzę jeśli mówimy o rosłych napastnikach.

0

@Avada Kedavra Jović... i z Rebicem podbiją ligę:) Chociaż wole nie, nie szkoda mi Milanu:)

@Chwytliwy @Chwytliwy Haller świetny, w Niemczech było głównie Jović i Rebić, a to Haller miał świetne liczby.

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Chwytliwy A ja bym chciał Cavaniego który zna świetnie ligę, i jest do wzięcia za darmo( choć pewnie wysoki kontrakt). Jovcic mi nie pasuje do Milanu, zwłaszcza po tym co zobaczyłem w jego wykonaniu w Realu

konto usunięte

1

@Chwytliwy Jest jeszcze najbardziej znienawidzony piłkarz z FIFY 19. Bas Dost, czyli pan który wyżej stoi niż inni skaczą. :p
W sumie to zapomniałem o Poulsenie.

konto usunięte

1

@Nolife1899 Ciekawa opcja, ale boję się, że byłoby podobnie jak z Igłą.

0

@Nolife1899 Cavani dla każdego to dobra opcja:)

0

@Chwytliwy Myślę że Cavani mimo wszystko ma ,,lepszy mental". Higuain od zawsze był leniem i to się tylko potwierdziło w Milanie.
A jeśli chodzi o prawą obronę kogo byś widział? Bo wg mnie to jest pierwsza w kolejce pozycja do wzmocnienia (po tym jak Conti odwala takie babole)

konto usunięte

0

@Nolife1899 Nie wiem w sumie, moim zdaniem kogoś trzeba szukać we Francji, ponoć Milan wzmocnił się Kalulu z Lyon, ale to młodzik więc nie wiem czy od razu wejdzie na taki poziom, niby jest Saelmaekers ale na moje to nie ten poziom na taki klub, ot ulepszony Borini.

konto usunięte

1

@Khajio Poulsen zapewne zostanie, skoro nie chce Julian wykupić Schicka, a szkoda jest mi Shicka.

konto usunięte

1

@Chwytliwy Jeżeli chciałby go sam Rangnick i dość dobrze zapłacił, to Nagelsmann mógłby przyjąć ofertę. Może wtedy mieliby pieniądze na transfer Schicka, mogliby pójść za ciosem i zainwestować w Dake lub Adeyemiego i mogliby zakontraktować po dość niskiej klauzuli Waldschmidta, który był tematem w Lipsku. Jeżeli Nagelsmann nie potrafi wycisnąć z niego tego co najlepsze, to warto zastanowić się nad sprzedażą.

Na papierze duet Hwang, Schick wyglądałby bardzo ciekawie. Każdy z nich dałby co innego w ataku, ale równocześnie każdy z nich gra tak samo dobrze z piłką przy nodze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?