- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1448 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1448 Culés
2
Eric Garcia, Thiago, Aouar - te trzy transfery i jestem mega zadowolony w miejsce Umtitiego, Todibo, Coutinho, Vidala, Rakiticia, Neto. Tą trójkę da się wyciągnąć za kwotę łącznie w okolicach 100mln, a wymieniana przeze mnie 6 to teoretycznie dużo większa kwota (sam Coutinho i Umtiti powinni pokryć te 100mln). Jest też zysk na Arthurze i Cucu więc pozwoli nam to złapać oddech. Jeśli wpadnie dobra oferta za Griezmanna lub Dembele to też bym się nie zastanawiał - można wtedy spróbować ruszyć po Sancho lub Neymara
0
@messi564 wolałbym oglądać Griezmanna za Suareza i dać mu kolejny sezon na adaptację lub dwa. Kwestia kto będzie trenerem
1
@Ghotti niby tak, ale Antek na skrzydle to całkowita pomyłka, a kolejny sezon wciąż Luis będzie tym pierwszym wyborem. Dopóki Suarez tu będzie to ściągnie klasowego napastnika nie ma sensu, bardziej ktoś pokroju Braithwaita czy Paco do rotacji na ogony. Tak jest w każdym klasowym klubie: Lewy w Bayernie, Benzema w Realu, Firmino w Live, żaden z nich nie ma kogoś takiego jak Griezmann za zmiennika. Ani Griezmann ani Suarez nie pogodzą się z dużymi rotacjami. Dlatego moim zdaniem powinien tu zostać jeden z nich. Inaczej sprawa wygląda na skrzydle gdzie taki Trincao pogodzi się z rolą rezerwowego, tak samo Fati czy Dembele gdyby był tu Neymar