La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1373 Culés

0

Kiedy wg was uda sie obalić duopol POPiSu?
Osobiście niestety uważam, że dopiero za jakieś 13 lat. (wtedy, jeśli nie będzie przyspieszonych, będą wybory parlamentarne).

0

@Gosciuu Ja obstawiam tak dopiero za... 20 Lat

0

@Gosciuu stawiam 100 złotych że w przeciągu 12 m-sc będziemy mieli nowy rząd i nie będzie to rząd większościowy ani KO ani PiSu

1

@Azi ryzykowna teza

0

@Azi Przegrany 100 zł wpłaca na wybrany cel charytatywny. Deal?
Oczywiście mówię, że tak nie będzie.

konto usunięte

0

@Gosciuu mnie się wydaje że jeśli tylko Holownia będzie rzeczywiście taki miał ruch jak to zapowiada to może to być koniec duopolu.

0

@Gosciuu weźmy pod uwagę, że pojawią się twory popisowo podobne jak np. Kopia platformy czyli Nowoczesna i kontynuować robotę swoich partii matek. Chciałbym żeby chociaż w przeciągu 20 lat coś się zmieniło. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?