La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2055 Culés

0

Thiago za 30 milionów a u nas cisza.... :(

11

@jakub1906
Jaka cisza? U nas Pjanić za 60 milionów

1

@Chakalaka Nic tylko można bić brawo za taki ruch :D

1

@Coutinho007 Otóż to!

3

@jakub1906 ciułają hajs na Neymara to na takie okazje nie zwracają uwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Chakalaka Cóż można dodać. W Punkt!


2

@Coutinho007
To jest dopiero sztuka. Dwa razy odpuścić zawodnika takiej klasy. Takie rzeczy tylko w Barcelonie.

1

@Chakalaka Wiadomo, aspekt sportowy u nas schodzi na drugi plan, najpierw kreatywna księgowość i wymiany z czapy, nie obraził bym się gdyby sprzedali Arthura normalnie i jeszcze kogoś i było by normalnie te 70 mln i było by na Thiago i nie było by Pjanicia ale wiadomo...

1

@Chakalaka Tak swoją drogą wgl zastanawiam się gdzie tu sens i logika jest, że ściągnęli kolejnego Pivota z czapki przy czym mamy Busiego na tej pozycji już i De Jonga a nawet Rakitić zagra z powodzeniem na tej pozycji...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?