La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1371 Culés

16

Puig - De Jong - Pedri - to może być przyszła pomoc szczególnie jeśli za rok przyjdzie Xavi, pierwsza dwójka już pokazała że ma umiejętności by w tym klubie znaczyć wiele, a trzeci z nich zgarnia ostatnio świetne noty no i jak na swoją pozycję jest "pracusiem" środka pola. Dorzucając do tego Fatiego, Dembele, Trincao, Lenglet, Firpo czy Araujo naprawdę wygląda to nieźle, a wymieniłem tylko zawodników u-25, jest przecież jeszcze MATS, Semedo itd. Przyszłość tego klubu nie wygląda źle i nazywanie nas drugim Milanem jest moim zdaniem mocno przesadzone: przede wszystkim jesteśmy klubem dużo bogatszym, trzeba wziąć pod uwagę że sam Messi kosztuje nas prawie 100mln rocznie (pensja i premie), Suarez, Busquets, Pique to prawie druga stówka. Jak Ci zawodnicy odejdą to będą transfery bo zwolnią się fundusze na to

0

@messi564 Puig i Pedri to Śpo i ty problem. Taki Arthur grający bliżej naszej bramki byłby w tym wypadku dobrym rozwiązaniem

5

@jeyx77x no niekoniecznie, Riki często w Barcy B występował jako 6 (grał tam nawet z tym numerem). On potrafi grać niżej bo jest bardzo odpowiedzialnym pomocnikiem, jeśli Pedri faktycznie jest takim pracusiem (ponoć biega najwięcej w Las Palmas) to myślę że nie będzie z tym problemu i wreszcie będziemy mogli powrócić do pressingu 6 sekund Guardioli

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?