La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

0

A na La Rambli już dawno padły wyroki... No cóż, czasami warto zaczekać. No ale zobaczymy, być może jeszcze coś w tym temacie się pojawi.
https://x.com/neurophate_/status/1280151950626078722

6

@cat_r37 "Dzień dobry. Chciałbym zamówić audyt z takimi a takimi wynikami. Ile płacę?"

2

@Azi no tak, zapomniałem, że osoby które nie widziały nawet strony dokumentów są lepiej poinformowane.

2

@cat_r37 Nie. Ale ci ludzie już nie raz udowodnili, że nie można im ufać i wierzyć na słowo.

1

@Coutinho007 no nie można. Tylko po kilku miesiącach fajnie byłoby ujrzeć jakiekolwiek dowody jeśli są winni. A tu nadal nic.

Nawet najgłośniejszy szczekacz w tej sprawie jasno mówił, że on nic nie ma. No ale po co komu dowody?

4

@cat_r37 Przykro mi ale wyznaję zasadę "po efektach ich poznacie". Jak ktoś napisze w podręczniku "Armia Czerwona wyzwoliła Polskę" to nie znaczy że jest to prawda. To znaczy że autor jest lewakiem. I kretynem.

0

@cat_r37 No tak to już nie mieli wystarczająco czasu zamieść część tego pod dywan? Co jak co ale to są cwaniaki a ja nie wierzę w ich niewinność bo nie raz i nie dwa pokazywali co to za ludzie.

0

@Azi no ja wyznaje zasadę, nie ma kary bez dowodu. Wydaje mi się, że jest to raczej sprawiedliwe ;)

@Coutinho007 no cóż, wszyscy wiemy, że koronawirus to sprawka Bartomeu. Niby dowodów nie ma ale wiadomo jacy to ludzie. Lodu, przyda się.

0

@cat_r37 Dobrze. Wierz sobie w ich niewinność "Bo nie ma dowodów" nie bronię ci, ale ci ludzie to nie są aniołki i ja im nie wierzę w nic...

1

@cat_r37 A jaka kara ich spotkała? Bartomeu poleciał z posady? Trochę dalekosiężne wnioski wyciągasz...

0

@Azi jaka kara? Skrót myślowy. Skoro nie ma dowodów to nie ma też winy. To chyba logiczne, prawda?

0

@cat_r37 To znaczy, że jak zabijesz kogoś i nie ma dowodów to jesteś niewinny ale każdy widział i wie, że to ty zabiłeś? Pięknie naiwne myślenie :)

0

@Coutinho007 no ale problem w tym, że tutaj nikt nie widział. Ale uznajecie, że osoba X jest winna zabójstwa bo rok temu ukradła lizaka.

0

@cat_r37 Czyli ten co siedzi za nic jak Komenda np był winny bo niby były dowody po czym nagle wypuszczono chłopaka bo nagle się okazało, że nie ma dowodów A prawdziwy morderca, który powinien siedzieć był na wolności i był nie winny bo nie ma dowodów, że to on zabił??

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?