La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

0

@Encore Gdzie byś wolał żeby trafił Sancho? Do nas czy do United?

3

@Coutinho007 do nas, nie kibicuje United bo lubię cała ligę angielska :d

1

@Coutinho007 Niech do nas trafi jak OD11 znowu się połamie :)

1

@Encore No na LS świetny był by, niby była plotka o tym, że jest brany pod uwagę jako alternatywa Neymara ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Uwielbiam oglądać chłopaka, Angielski Eden Hazard.

2

@Coutinho007 No Sanczo jest znakomity a jest tak młody.

0

@Encore Dużo lepszy niż Fati, Vinicius i Rodrygo


Dla mnie Barca powinna jego rozważyć jako wzmocnienie za rok bo to on po odejściu Messiego będzie w stanie ciągnąć dalej ten wózek

2

@Coutinho007 Dużym atutem jest jego że może grac na obu skrzydłach. No i talent niesamowity.

2

@Encore Jak wszystko dobrze pójdzie pogra na poziomie jeszcze z 14 lat i dlatego wolał bym Jadona od Neymara u nas.

0

@Encore Niby mamy Ansu to prawda ale Ansu obecnie jest 2 klasy gorszy od Jadona, niby 2 lata młodszy ale czy osiągnie chociaż poziom Jadona? Zobaczymy, gdyby osiągnął było by mega! :D

1

@Coutinho007 Ansu jeszcze nie ma takiej swobody co ma Sancho ale jest młodszy także zobaczymy :d

1

@Encore Fizycznie Jadon też jest lepiej zbudowany no i brakuje jeszcze Fatiemu tej "Regularności" bo potrafi zagrać mecz jak Crack żeby w kolejnym zagrać tak jak by na serio miał dopiero 17 lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?