La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

konto usunięte

0

Czy można oblać łuk za nierozglądanie się?

2

@Lares Można, bo np na parkingu nie wystarczy patrzeć w jedno lusterko.

0

@Lares możesz nie patrzeć na nic. Po dwóch sekundach od ruszenia 1 i 1/3 skrętu kierownicy i tyle... Boże jak oni uczą jeździć...

0

@Lares Można. Trzeba zrobić teatr, że się obejrzysz do tyłu, jak będziesz już cofał na prostej.

0

@szymonekk uczyc sie na pamiec jezdzic, to w ogole trzeba byc udanym kierowcą ;)

1

@SelloutCrowd Pomijając oczywiście fakt, że zdecydowana większość kierowców nie spotka się nigdy na drodze z manewrem takim jak jazda po łuku w stylu egzaminacyjnym

0

@Lares Zależy od egzaminatora pewnie, ale lepiej spojrzeć na wszelki wypadek w drugie lusterko przy skręcie, a później do tyłu pod kopertą

0

@Lares bez różnicy czy można ale z całą pewnością można stwierdzić że taka osoba prawka dostać nie powinna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?