La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1806 Culés

konto usunięte

2

Nie wiem jak wy ale ja zamiast oglądać wieczór wyborczy wolę zapolować wtedy na Watch Dogs 2

0

@19cukier48 Rozsądna decyzja tym bardziej że prawdopodobnie o 21 nie dowiemy się kto wygrał;)

konto usunięte

0

@19cukier48 ja morduje w gears od war

konto usunięte

1

@19cukier48 ja dzisiaj będę polował w Horizon Zero Dawn :]

konto usunięte

1

@Europejczyk1980 Za darmo to dobra cena

0

@Europejczyk1980 mysle ze jednak powinnismy wiedziec, ale zobaczymy. Teraz tylko 2 kandydatow, wiec sondaze gdzie najlepiej oszacowac wyniki. Zreszta wciaz trudno mi uwierzyc ze Duda roztrwoni te 44%. Musialaby ta frekwencja skoczyc mocno. Naprawde nie wiem czy elektorat wielkomiejski az tak skalkulowal, ze 2 tura jest pewna i dopiero wlasnie wtedy sie wybierzemy.

0

@mekston Wydaje mi się że elektorat wielkomiejski wyczerpał już swoje rezerwy mobilizacyjne ci co chcieli pójść poszli już w 1 turze i w drugiej zrobią to samo. Pewne rezerwy są wśród małych miejscowości i emerytów a to są wyborcy Dudy sęk w tym że elektorat pozostałych kandydatów zagłosuje głównie na Trzaskowskiego pytanie tylko czy będzie ich wystarczająco dużo. Termin 12 lipca też ma swoje znaczenie popatrz na to że nawet politlodzy nie potrafią określić czy frekwencja będzie wyższa czy niższa niż w 1 turze a to dużo mówi że defacto nikt nie wie co w najbliższą niedziele się wydarzy

0

@Europejczyk1980 jeśli wielkomiejski wyczerpał, to trudno zakładać cokolwiek innego niż wygrana Dudy. Jednak przy 44% to naprawdę od pozostałych nie trzeba wiele. Nawet jak Trzaskowski zgarnie przeważającą większość od Hołowni (z 80% zgodnie z danymi z badań), Kosiniaka i Biedronia (dajmy nawet 100% choć na pewno tak nie będzie) to bez zwiększonej frekwencji nie ma szans.

konto usunięte

0

@mekston Mogą zaważyć wyborcy Bosaka którzy w zdecydowanej większości zagłosują na Andrzeja albo nie pójdą zagłosować bądź oddadzą nieważny głos

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?