La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1260 Culés

konto usunięte

4

2

@Chwytliwy I oby za rok top 4 było ;)

2

@Chwytliwy w 6minut 3 bramki i to na Juve.

1

@Encore Mam nadzieję, że w CL jak trafimy na Juve to Rugani będzie grał :D

konto usunięte

3

@Chwytliwy Miazga. Kessiego nie poznaje, wraca forma z Atalanty! Conti też bez zarzutu. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać. Chociaż środkowi obrońcy przy golu Ronaldo się nie popisali, ale przecież to już nieważne, liczy się końcowy wynik. Druga połowa... Coś pięknego. 6 goli, pełno zwrotów akcji. Do tego Milan to wygrał w ładnym stylu, bardzo ładna akcja bramkowa na 2:2, rozklepali Juve. Forza Milan.

konto usunięte

2

@Hiacynk Dla Mnie najlepszy był gol Leao, nie obchodził go faul na Rebiću, poszedł na całość i to się opłaciło.

2

@Coutinho007 i Sandro xd

1

@Chwytliwy Ja mam nadzieję, Że Leao zrobi krok na przód bo potencjał ma z pewnością.

1

@Encore I De Ligt A na PO Danilo :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?