- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1464 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
draxidox
20
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1464 Culés
0
Wróciłem sobie do tak zwanych "niewypałów" transferowych Realu i biorąc pod uwage statystyki jakie wykręvił w Realu Michael Owen to zastanawiam się, czy to faktycznie był niewypał transferowy
▶15 bramek
▶3 asysty
W sezonie 2004-05.
Nie bedąc pierwszym wyborem trenera czesto. Jak dla mnie liczby conajmniej poprawne.
0
@AmigoBlancos -grał w Realu tylko jeden sezon
-wg wikipedii w 36 meczach 13 bramek to nie jest nie wiadomo jaki wynik
-jesli nie był pierwszym wyborem trenera i odszedl po tak krotkim czasie to po co go sciagali
0
@AmigoBlancos Arda Turan w Barcelonie: 55 spotkań (3000 min) w tym 15 bramek i 11 asyst.
Pozdrawiamy
0
@FCBMati10
Stystyki z Wiki mozna sobie wlozyć miedzy wiersze strzeliln15 bramek jest na You Tube filmik z jego wszystkimi bramkamini asystami. Dla mnie to nie sa takie zle statystyki. Na pewno nie na tyle, aby go sprzedać po jednym sezonie 2004-05.
0
@AmigoBlancos no racja miał 15 goli, nie mowie ze to złe wyniki ale warto pamietac ze na tamte czasy to był zdobywca Złotej Piłki, więc wymagania musiały być bardzo wysokie, poza tym Anglicy w Hiszpanii praktycznie sie nie sprawdzali no moze poza Linekerem
1
@AmigoBlancos Patrząc na liczby, które wykręcał w Anglii to nie ma jakiejś kosmicznej różnicy, więc nie wiem czemu go uznali za niewypał, przeważnie gwarantował te 15 goli w sezonie, ale nigdy nie przekroczył 19 więc nie wiem czego oni się spodziewali, najlepszy jego sezon 01/02 gdzie w 29 spotkaniach zaliczył 19 bramek i 4 asysty w Live (Premier League).