- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1102 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1102 Culés
19
W skrzynce taka ulotkę miałem:
https://zapodaj.net/06083c16b5f85.jpg.html
https://zapodaj.net/d3339b8cb27f7.jpg.html
Szkoda tylko, ze to co wymienili (na pierwszym zdjęciu) to już jest i to za ich rządów. Tak mnie wkurza ta ich propaganda i to jak ludzie to łykają jak pelikany. Nóż się w kieszeni otwiera
13
@DaPi Ludzie to są psychopaci.
2
@DaPi to samo dzis przyszlo :) ciekawe z czyich pieniędzy to zrobili... pewnie ze swoich :)
1
@SelloutCrowd przecież nasz kraj jest tak bogaty, ze nam się przlewa :D
2
@DaPi i taki kaleta czy inny Morawiecki mówi o obrzydliwiej nagonce na prezydenta. Wstydu kanalie nie mają
2
@ksobi no mówię. Oni się boja i zachowują się jak zwykle cwele i tchórze. Prezydent Dudus jest tak podobno atakowany, a prawda jest taka, ze w porównaniu do tego co robi PiS to jest nic.
Oni gadają o aferach, a to na nich ciagle wychodzą jakieś nowe brudy. Oni się nawet z tym nie kryją. Nawet teraz, kilka dni przed wyborami. Duda i jego ułaskawienie więźniów.
Podział? Oni dziela ludzi. To z ich wyborcami nie podyskutujesz normalnie (w większości przypadków), tylko będą krzyczeć i wyzywać. To oni doprowadzili do konfliktu społecznego.
Gadają o biedzie i o tym, ze za PO było 1000zl mniej wypłaty? No sorry, ale kiedyś za takie 100zl robiłeś zakupy na dwa tygodnie, a teraz to czasami na tydzień nie starczy. Zreszta te pieniądze co rozdają to od kogo maja? Od ogłupionego narodu, a te głupie jednostki oddają im swoje pieniądze i dostają 500zl miesięcznie i mówią jak to jest dobrze. No chyba, ze chodzi o patologie, która utrzymuje się z 500 i z zasiłków, ale nie chce mi się tego komentować po raz 30. Szkoda tylko, ze osoby, które zapieprzaja całe życie i żyją uczciwie to nie maja nic.
Tak mnie wkurza to co oni robią, te ich mordy, ze na prawdę mam dość.
Oznacze @Janiama i @Chakalaka bo wiem, ze oni ogarnięci są bardziej w sprawach polityki i niech zobaczą do czego się posuwa propaganda pisiorow