La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1375 Culés

konto usunięte

5

Za ten "faul", a raczej nie-faul Manchester United dostał wczoraj rzut karny. P.S - ja wiem, że pewnie bez tego karnego, Czerwone Diabły przejechałyby się po Villi, ale to też nie jest argumentem, żeby rozdawać karne widmo. Jak widać, nie tylko w Hiszpanii nie wygląda to dobrze, no ale niestety u nas najgorzej.


konto usunięte

1

@Hiacynk
Stempel na złamanie nogi

0

@Hiacynk Hmm a x tej konkretnej stop klatki o co Aston Villi chodzi? :D

0

@Hiacynk Ależ mu stanął na piszczelu - wygląda jakby miał mu noge złamać. Kto kogo faulował ? :)

konto usunięte

3

@Bykunn @sokot No po tej interwencji był odgwizdany rzut karny dla Manchesteru United, a przecież widać wyraźnie kto kogo fauluje.

3

@Hiacynk Oni mają tam jakiś Var ? Czy taki jak u nas ?

konto usunięte

3

@Hiacynk Az mi sie przypomniał vałek madrid gdy dostali karnego gdzie pepe popchną modricia czy kogoś tam :D

1

@MarioVeB! James popchnął Modrica

konto usunięte

0

@MarioVeB!



Lol, chłop swojego popchnął i karny xD Jeszcze żółta dla zawodnika Sevilli. Niezły cyrk.

1

@Hiacynk Dobra już połączyłem kropki :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?