La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1770 Culés

0

Jeśli City w poniedziałek nie anuluja kary a United wygra lige europy to 6 miejsce będzie dawać LM ?

2

@Encore na to wychodzi.

2

@Encore Jeśli się nie mylę, to dane państwo nie może mieć więcej niż 5 reprezentantów w LM.

konto usunięte

2

@VamosRakieta Wilki lubią to. Jest się o co bić.

2

@VamosRakieta Jest nadzieja dla wilków :D
@NeroTFP

0

@NeroTFP Tylko Wilki trochę spuchły ostatnio. Jime bez gola od kilku kolejek ;)

konto usunięte

0

@Encore Już była taka sytuacja kilka lat temu, maksymalnie 5 drużyn z jednego kraju może grać w lidze mistrzów.

0

@MrMischol No tak czyli by było :Live,United,Chelsea,Lester i np Wilki/Arsenal/Tottenham/Sheffield

0

@tobiasson92 No ale City jest 2.

2

@kamilop Owszem, ale wstrzymałbym się, ponieważ dziś czytałem, że City zagra jednak w LM w przyszłym roku.

konto usunięte

3

@Encore Nie, 6 miejsce nie będzie dawać LM. Dodatkowe miejsce przysługuje tylko i wyłącznie zwycięzcy LM lub LE. Jeżeli ten zespół wywalczy sobie miejsce w LM poprzez ligę, to dodatkowe miejsce przepada.

Jeżeli natomiast zarówno LM jak i LE wygrałyby zespoły, które nie awansują do LM przez ligę, to wtedy czwarty zespół w tabeli traci swoje miejsce w LM, ponieważ nie może być więcej niż 5 zespołów z jednej ligi.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pawelfcb2010 O kurcze.To taka sytuacja ;o

konto usunięte

0

@Encore Jak United wygra ligę europy i będzie w top 4, to 5 drużyna zagra w lidze europy,realnie jedyna szansa dla wilków na zagranie w lidze mistrzów to wygranie ligi europy.

konto usunięte

3

@pawelfcb2010 i jeszcze chyba było tak, że jak zwycięzca LE wywalczył awans do fazy grupowej LM przez ligę to awans ma trzecia drużyna z Francji.

konto usunięte

0

@MrMischol Dobra widzę że w przypadku anulowania kary, ale i tak Wilki raczej szans na 5 miejsce nie mają, a z 6 nie awansują do ligi mistrzów w żadnym przypadku z wyjątkiem wygrania ligi europy.

konto usunięte

2

@Kompletny Dokładnie.

Podobnie jest z mistrzem jedenastej ligi w rankingu, czyli Eredivisie, bo gdyby LM wygrał Lyon, to musieliby grać w kwalifikacjach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?