- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1770 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1770 Culés
0
Jeśli City w poniedziałek nie anuluja kary a United wygra lige europy to 6 miejsce będzie dawać LM ?
2
@Encore na to wychodzi.
2
@Encore Jeśli się nie mylę, to dane państwo nie może mieć więcej niż 5 reprezentantów w LM.
2
@VamosRakieta Wilki lubią to. Jest się o co bić.
2
@VamosRakieta Jest nadzieja dla wilków :D
@NeroTFP
0
@NeroTFP Tylko Wilki trochę spuchły ostatnio. Jime bez gola od kilku kolejek ;)
0
@Encore Już była taka sytuacja kilka lat temu, maksymalnie 5 drużyn z jednego kraju może grać w lidze mistrzów.
0
@MrMischol No tak czyli by było :Live,United,Chelsea,Lester i np Wilki/Arsenal/Tottenham/Sheffield
0
@tobiasson92 No ale City jest 2.
2
@kamilop Owszem, ale wstrzymałbym się, ponieważ dziś czytałem, że City zagra jednak w LM w przyszłym roku.
3
@Encore Nie, 6 miejsce nie będzie dawać LM. Dodatkowe miejsce przysługuje tylko i wyłącznie zwycięzcy LM lub LE. Jeżeli ten zespół wywalczy sobie miejsce w LM poprzez ligę, to dodatkowe miejsce przepada.
Jeżeli natomiast zarówno LM jak i LE wygrałyby zespoły, które nie awansują do LM przez ligę, to wtedy czwarty zespół w tabeli traci swoje miejsce w LM, ponieważ nie może być więcej niż 5 zespołów z jednej ligi.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pawelfcb2010 O kurcze.To taka sytuacja ;o
0
@Encore Jak United wygra ligę europy i będzie w top 4, to 5 drużyna zagra w lidze europy,realnie jedyna szansa dla wilków na zagranie w lidze mistrzów to wygranie ligi europy.
3
@pawelfcb2010 i jeszcze chyba było tak, że jak zwycięzca LE wywalczył awans do fazy grupowej LM przez ligę to awans ma trzecia drużyna z Francji.
0
@MrMischol Dobra widzę że w przypadku anulowania kary, ale i tak Wilki raczej szans na 5 miejsce nie mają, a z 6 nie awansują do ligi mistrzów w żadnym przypadku z wyjątkiem wygrania ligi europy.
2
@Kompletny Dokładnie.
Podobnie jest z mistrzem jedenastej ligi w rankingu, czyli Eredivisie, bo gdyby LM wygrał Lyon, to musieliby grać w kwalifikacjach.