- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1136 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
25 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1136 Culés
12
Wyborczy wpis, kto nie chce, niech nie czyta
Poziom tego czegoś, co w tym kraju nazywanie jest kampanią wyborczą nie sięgnął dna. Już jest głęboko pod dnem i nawet do tegoż dna nie jest w stanie zapukać. LGBT, marsz taki, parada taka, seksualizacja, nauczanie o seksie, aborcja hur dur, gówno, kupa... Żydzi, Niemcy, Ruscy. Ja dam, ja dam więcej, on cofnie, a mi się nie cofnie...itd itp
ja pieprze.
Kampania żenady i głupoty. I to po ponad 30 latach demokracji.
@Janiama zaznaczyłem Ciebie, bo akurat Twój wpis widziałem jako ostatni. Daj sobie spokój z tą kampanią na rzecz T. Nic tym nie zyskasz. To samo tyczy się Ciebie @Shapiro .
Powiem tak Czy wygra ten czy tamten ja sobie poradzę. Tak jak poradzi sobie większość ludzi z jakimś dobrym zawodem lub z dobrym wykształceniem. Mija 23 lata, od kiedy uzyskałem prawo do głosowania. Od tamtego czasu głosowałem wielokrotnie. Różni ludzie i róże partie wygrywały. Mi się ani razu nie żyło lepiej dzięki nim. Jeżeli podnosiłem swój poziom życie, to tylko dzięki sobie, lub dziki moim bliskim. Cała reszta mnie nie interesuje
Dziękuję, to tyle ode mnie przed ciszą wyborczą
0
@Odesseiron prawda.
Jednak nie zdziwię się jak jakiś fanboj zaraz napisze, że Ci się tylko wydaje, że sam do tego doszedłeś i to tak naprawdę dzięki dobrym rządom (tu wstaw nazwę partii/polityka).
1
@Odesseiron Już skończyłem pisanie bo to był mój ostatni wpis. Zresztą i tak jest tutaj wiele osób które więcej piszą o polityce niż ja.
1
@Janiama Akurat to prawda. Ty chociaż potrafisz się wypowiedzieć i nie wrzucasz co chwilę politycznych tweetów.
2
@tristan87 o ile z @Janiama nie raz się nie zgadzałem i nawet się kłóciliśmy to trzeba oddać że Maciek przynajmniej potrafi się wypowiedzieć i dyskutować na poziomie w przeciwieństwie do kilku innych osób