- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1153 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1153 Culés
8
Mario Balotelli:
Inter: 28 goli w 86 meczach. Świetna kampania 2009/10. 11 goli i 9 asyst w 40 meczach dla Interu, potrójna korona. Liczby może aż takiego dużego wrażenia nie robią, ale wchodził często z ławki jako joker. 6 trofeów zdobytych. Warto wspomnieć, że Mario miał wtedy 19 lat. W 2010, po tym kapitalnym sezonie Nerazzurrich, zdobył nagrodę Golden Boy.
City: 30 goli w 80 meczach. Bardzo dobry sezon 2011/12. 17 goli i 2 asysty w 32 meczach, to świetne liczby jak na 21 latka. Spory udział w mistrzostwie Anglii właśnie w tym sezonie. 2 puchary zdobył w drużynie Obywateli.
Milan: 30 goli w 54 meczach. W pół sezonu strzelił aż 12 bramek w 13 meczach. W kolejny, już całym sezonie - 18 goli w 41 meczach.
Później nieudana kampania w Liverpoolu (4 gole w 28 meczach), powrót do Milanu - również to już nie był ten sam Balotelli. Marne 3 gole w 23 meczach.
2,5 sezonu spędzone w Nicei. 43 gole w 76 meczach ogółem. 17 goli w 28 meczach w pierwszym sezonie i 26 goli w 38 meczach w drugim sezonie (wszystkie rozgrywki) - imponująco.
Pół sezonu w Olympique Marsylii - 8 goli w 15 meczach.
Pół sezonu w Brescii - 5 goli w 19 meczach.
Dla reprezentacji: 14 goli w 36 meczach.
Powiem szczerze, że niektóre sezony pod względem liczbowym wyglądają kapitalnie. Szkoda, że głowa nie nadąża... Za miesiąc gość kończy 30 lat. Bardzo niewykorzystany potencjał.
7
@Hiacynk Hype na euro 2012 był nieprawdopodobny na niego.
3
@Encore 22 lata miał wtedy. Potrójną koronę z Interem już miał wtedy zdobytą i był po świetnym sezonie w Anglii (17 goli w 32 meczach), gdzie miał spory udział przy mistrzostwie (asysta do Sergio i słynne: Agueroooo). Później się coś zaczęło psuć.
1
@Hiacynk Chyba za bardzo poczuł że jest najlepszy.Pózniej jakieś dziwne akcje typu fajerwerki w kiblu itd.