La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1760 Culés

3

Taka rozkmina mnie naszła skoro Riki pokazuje że gracz z Barcy B potrafi wnieść wiele do pierwszego składu to czy taki Monchu, który jest zupełnie innym typem pomocnika - dużo silniejszy, ze świetnym strzałem - bardziej box to box jak Vidal nie powinien dostać szansy za słabo wyglądającego ostatnio Ivana i Vidala (prócz tej bramki). Chłopak jest młodszy, wygląda dużo lepiej motorycznie, zapewne bardzo głodny gry - mógłby być kimś pokroju Valverde w Realu

Przy tym rozumie styl gry tej drużyny, no i nie ciążyła mu opaska kapitana w zespole B

0

@messi564 Być może w Barcie B jest więcej graczy którzy mogliby dać coś klubowi ale ktoś musiałby mieć odwagę dać im szansę a nie tylko wypożyczenia i trzecia liga. Xaviego czy Iniesty też byśmy nie mieli gdyby ktoś nie miał odwagi ich wprowadzić.

0

@messi564 moim zdaniem trzeba wywalić leśnych dziadków Pique, Busi, Rakieta, Vidal, Suarez...z całym szacunkiem do nich, zrobić im godne pożegnanie i Adios, a w zamian dawać młodych gniewnych, którym się chce i mają o co grać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?