La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1314 Culés

5



Do przewidzenia.

4

@DonMatteo901 Do przewidzenia jak najbardziej ;) Ale niektórzy wieszczyli 100% Bosaka na RT :D

1

@DonMatteo901 No z tym Biedroniem to akurat zaskoczenie ;) Reszta jak najbardziej.

konto usunięte

0

@DonMatteo901 tak czułem,że bosaki zrobią mi na złość;)

1

@DonMatteo901 Konferencja głosuje na PiS. To znaczy że ich wyborcy to dzieciaki które nie pamiętają co PiS robi z każdym kto jest w tym kraju prawica...

konto usunięte

5

@Bykunn przyczyniłem się do Trzaskowskiego po bosej stronie, nie dziękuj xd

5

@Azi Bardziej by pasowało że nie pamiętają pięknych rządów Platformy.

0

@Bykunn Narodowcy nie zagłosują na RT.

1

@Azi Nie, Narodowcy na Dudę, a Wolnościowcy i reszta na Trzaskowskiego. I nie ma w tym nic dziwnego.

1

@DonMatteo901 O ja napisałem na RT xD Oczywiście miałem na myśli AD... Ale wyniki wyborców Konfy nie dziwią mnie w ogóle. Jeszcze chciałbym zobaczyć ile % nie poszło w ogóle

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?