La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1382 Culés

konto usunięte

2

Uwaga Spoiler dotyczący Lore Tolkiena.Wchodzicie na własna odpowiedzialność.

konto usunięte

7

Yavanna jest jedną z Valier zaliczanych do Aratarów(8 najpotężniejszych Valarów i Valier).Obok Vardy jest najbardziej czczona wśród Elfów.Jest małżonką Aulego a jej sługą był Aivedil-Radagast. Jej domeną była przyroda i to ona podarowała elfom lembasy. Ubierała się ona w zielone szaty.Jest ona siostrą Vany. Podobnie jak inni Valarzy została stworzona przez Eru oraz brała udział w kształtowaniu Ardy stworzyła ona rośliny i zwierzęta.To na jej prośbę Aule zbudował dwie latarnie,które zniszczył Melkor.To za jej sprawą powstały drzewa Valinoru Laurelin i Telperion a po ich pierwszych plonach Manwe urządzał wielki festyn.Po tym jak Morgoth i Ungolianta zniszczyły jej drzewa poszła pod ich pnie razem z Nienna i zaczęły nad nimi płakać przez co Laurelin urodził złoty owoc a Telperion srebrny kwiat a z nich powstało Słońce i księżyc. Na jej prośbę Eru stworzył Entów,którzy mieli być pasterzami drzew.

Komentarz usunięty

8

@LuisSalvano A co ma pisać innego?

konto usunięte

1

konto usunięte

0

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty przez użytkownika

Komentarz usunięty

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@LuisSalvano Świat Tolkiena przedstawia dużą większą wartość niż Najemnik z Brazylii,który wytarł sobie tyłek koszulką naszego klubu.Ty niby jesteś Nauczycielem a nie potrafisz docenić wkładu Tolkiena w kulturę. Wiec jak pisałem strach mi by było wysłać dziecko do kogoś takiego.

Komentarz usunięty

konto usunięte

1

@LuisSalvano Doceniałem do czasu gdy pokazał,że głęboko w nosie ma nasz klub ale nie oczekuje po tobie za wiele więc dla mnie jest to koniec dyskusji blok ignoruj i wiecej nie chce patrzeć na to co wypisujesz.

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?