La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

1

Niektórzy powinni wylać sobie na łeb kubeł zimnej wody bo zaczynają krytykować każdy ruch Barcelony.
Chyba każdy kto chociaż trochę śledzi ligę angielską kojarzy kogoś takiego jak Gabriel Martinelli z Arsenalu, który z buta wjechał do tej ligi i przykrywa czapką kupionego za 80mln Pepe.
Chłopak przyszedł z 3(?) Ligi brazylijskiej za prawie 7mln euro, każdy łapał się za głowę. Ale od tego właśnie jest scouting żeby wyłapywać takie transfery za stosunkowo niskie kwoty, nie sztuką wywalić 50mln euro na 18 latka którego zna pół Europy interesującej się piłką jak Rodrygo czy kiedyś Neymar. Ściągają młodego chłopaka za grosze, w czym problem? Wypali to dobrze, nie to jakaś Legia czy inny klub odkupi go za +- 1mln. Niektórzy powinni zluzować gumę w majtkach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?