- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1531 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1531 Culés
0
Potencjalni rywale Legii w I rundzie el. LM:
- Dinamo Tbilisi
- Fola Esch
- Djurgardens
- Buducnost
- Flora Tallin
- Dynamo Brześć
- Ryga FC
- Connah's Quay
- Klaksvik
- Europa FC
- Kuopion
- KR Reykjavik
- Sileks
- Floriana
- Mistrz Armenii
- Mistrz Albanii
- Rywal z rundy wstępnej
To jest tylko jeden mecz, więc może zdarzyć się wszystko. Pamiętamy, że Legia remisowała z Europą i Kupio. Mam nadzieję, że nie będzie flashbacków.
0
@NeroTFP jakoś kiedyś kibicowałem aby ktoś wszedł do uefa/cl bez różnicy kto byleby wszedł, kilka lat temu jak wchodził chociażby Lech z Rudnevsem i resztą jak coś walczyli, a kilka lat to mam to juz kompletnie w tyłku i tak w tej syfiastej lidze nic sie od lat nie zmienia.
0
@NeroTFP a gdzie zespół co wije się jak wąż... potężne Dudeląż...?:)
0
@Ghotti Ale mecze Legii z BVB czy Realem miło powspominać:) Nie gadaj:)
0
@NeroTFP sama nazwa „Europa FC” to już nie przelewki, ewidentnie zrzeszają najlepszych europejskich zawodników, wiec jak Legia zdoła im strzelić bramkę to będzie już sukces. Pozdrawiam.
1
@escarabajo prędzej Wisły z Parmą albo Schalke na początku 2000 z kosowskim uche i całą resztą, Lech City czy z Juve w Uefa ten gol Możdzenia z City pamiętam do dziś jaką posłał bombę w okno :)
3
@Ghotti Dla mnie najlepsze wspomnienia to Wisła (Uche, Kosowski, itd), Groclin (Mila, Niedzielan), gdy odprawiali City, a także dwie przygoda Lecha (Lewandowski, Rengifo, Stilić), a także druga potyczka Lecha (Juventus, City).
0
@Ghotti bardzo daleko:) Wisła miała kapitalny skład. Szymek, Franek, Kosa... myślałem bardziej o świeższych bojach:)
0
@escarabajo ostatnie świeże dla mnie to wlasnie lech w uefa i te 2-3 lata pozniej jak chyba wchodzili do uefa chociaz co roku czy to lech czy potem jakis epizod legii, nie wiem jak to robili ze grali takie gówno w lidze a przychodzil mecz z juve czy city i nagle przypominali sobie jak sie gra, ewenement na skalę światową
0
@NeroTFP yep, było blisko a weszliby do 1/8? 1/4? w uefa zdaje sie Parma odprawiła wtedy wisłe, ale grali pięknie jak na swoje możliwości
0
@Ghotti Niby tak, tylko że jednak Legia grała w grupie LM a nie w LE co jest dla mnie jednak wyżej ...
0
@Ghotti z Parmą Wisła wygrała po dogrywce, potem wyeliminowali Schalke, wygrywając 4-1 w Niemczech. Dopiero Lazio w 1/8 ich wyeliminowało.
2
@pawelfcb2010 @Ghotti pamiętne 3-3 i prowadzenie 1-0, a skończyło się na 1-2. Ktoś tam sromotnie setkę przestrzelił. To chyba był Kuźba.
0
@NeroTFP nie pamiętam, ale wtedy to się oglądało ;) aczkolwiek potem chyba przez 10? lat nikt nie wchodził