La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1395 Culés

konto usunięte

2

poważnie aż tak kochacie futbol, że chce się wam oglądać mecze o nic jak Liverpool vs Arsenal zamiast dobrego filmu, spotkania z kumplami itd?

1

@MESSIah16 Ale Arsenal gra o cos. Ale szczerze, to ja zrobilem sobie odpoczynek od ogladania futbolu. Czesciej ogladam seriale, prqcuje do tego, wychodze czasami pograc w pilke lub pojezdzic na rowerze i gram w komputer po nocach.

konto usunięte

1

@Rewolucja123 Właśnie, nic to też coś.

1

@koziar No graja o LE, wiec nie wiem w czym problem.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Umówmy się. Z punktu widzenia, takiego klubu jak Arsenal- to nic.

1

@MESSIah16 Jedni wolą mecz drudzy film. Co w tym dziwnego? Środek tygodnia spotkanie z kumplami o tej godzinie? To już nie te czasy, raczej średnio rano trzeba do roboty wstać :)

konto usunięte

0

@koziar Tylko w sumie to jakim klubem dzisiaj jest Arsenal. W LM nie grali od kilku lat, a jak grali to przez kilka lat nie mogli się przebić przez 1/8 finału.

Obecnie można ich nazwać ligowym średniakiem, od kilku lat lecącym w dół, czego zresztą potwierdzeniem będzie brak awansu do LE.

Nie widzę powodu, dla którego mieliby się brzydzić grą w LE, bo to jest obecnie ich poziom.

0

@koziar Te 20 milionów które mogą dostać za udział w Lidze Europy za to to już jest coś. I dodatkowo za każde miejsce wyżej masz dodatkowe 2 mln. Więc jeśli awansują nawet z 10 na 8 to już są dodatkowe 4 mln. A taka kasa zawsze im się przyda, szczególnie w tych czasach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?