La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

0

Ansu i Puig coś grał?

1

@jeyx77x Coś tam grali xD

0

@jeyx77x Ansu beznadziejny, Puig coś tam biegał i to by było ani tyle

2

@Coutinho007
Puig jak zawsze na poziomie, walczy stara się i najwazniejsze potrafi szybko biegac oraz próbuje prostopadłych, a Ansu Fati? On niestety jest jeszcze za młody na dorosła piłkę :)

1

@ObiektywnyKibic121 Więcej daje w ataku i tak niż te wielkie gwiazdki za ponad 100 mln...

1

@Coutinho007
Zgadzam się z Tobą, dlatego ze jest szybki.. ale chyba oboje się zgodzimy ze Ansu Fati nie powinien być wokalnym punktem ataku Barcelony. Dlatego będę powtarzał cały czas, wywalić Dembele, Griezmann i Suarez i kupić Neymara i jakiegoś młodego zawodnika lub ze szkółki, wtedy w ataku Messi, Neymar, Fati i chłopak miałby się uczyć od kogo :)

0

@ObiektywnyKibic121 I Coutinho

0

@Coutinho007
Ja zawsze byłem za tym żeby Coutinho został, on ma to co powinien mieć piłkarz Barcelony, czyli błysk, strzał z dystansu, drybling :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?