La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 849 Culés

konto usunięte

1

Z Bayernem trochę było inaczej, Kovaca nie chciał nikt od Boatenga, Neuera po Mullera, zamieniono na Flicka który zdjął presję z graczy i pojednał szatnię, a Barca? Pojednana mimo wszystko z Valverde w szatni, zwolnienie po świetnym spotkaniu i zastąpienie go Setienem który przyprowadził konfliktowego Sarabie, no i Setien najwidoczniej z Sarabią nie zdjęli presji z Barcy oraz gra się nie poprawiła i nie sądzę, że w Lm coś zwojują skoro teraz mamy taki mental w zespole, ale kto jest temu winny? Bartomeu.

Ciezkie czasy nastały w Barcelonie.

0

@Chwytliwy oglądałeś może United?

konto usunięte

0

@Encore Jasne, nie łatwo było ale się udało, no i widać, że są już zmęczeni, na puchar potrzeba zmienników do pierwszej jedenastki.

1

@Chwytliwy
Bayern ma piłkarzy ktorzy potrafią coś pograc do przodu, maja szybkość i technikę plus drybling, sam Coman zalicza w meczu więcej dryblingów niż cała Barcelona :)

0

@Chwytliwy Myślisz że Ole wystawi podstawe na Chelsea czy odpuści?

konto usunięte

0

@ObiektywnyKibic121 A Barcelona to nie? Messi, Griezmann, Alba, Suarez mimo wzlotów i upadków, Fati już puka do drzwi, Vidal wciąż jest skuteczny, semedo czasem się tam przyda w ataku (znaczy rzadko, ale przyda), atak mamy mocny, po prostu widać mental w ekipie, że siada i tyle, trudno, ja się pogodziłem już z tym, że Barca obecnie jest jaka jest.

konto usunięte

0

@Encore Nie, myślę, że ławka wejdzie w dużej mierze, liga mistrzów jest obecnie najważniejsza.

0

@Chwytliwy
Messi, Alba i Semedo tylko coś grają z tych co napisałeś (Sam zawsze bronię Semedo według mnie jest to swietny zawodnik). Ansu Fati to jeszcze dziecko i on powinien pukać do drzwi na przyrodę a nie na pierwszy skład FC Barcelony, Griezmann i Suarez to nie skomentuje, bo każdy fan Barcelony wie ze Ci piłkarze dają Barcelonie 5% tego co powinni, zwłaszcza przy ich zarobkach :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?