La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1329 Culés

36

Quique Setién: "Czy będę trenerem podczas Ligi Mistrzów? Nie wiem, mam taką nadzieję."

Optymizm szybko spadł w dół.

0

@BarcaInfo Czyli teraz nie wie i ma taką nadzieję aha.

konto usunięte

0

@BarcaInfo Oby nie, zero pomysłu i życia w tym trenerze- i ta rezygnacja wypisana na jego twarzy.

0

@BarcaInfo typ bez jaj. Powinien otwarcie powiedzieć, że problemem w Barcelonie jest mentalność zawodników. Jeżeli nie biegasz bez piłki - nie wygrasz. I dotyczy to wszystkich - włącznie z Messim. Zarzuty o posypanie się zespołu od stycznia? Gdyby nie Ter Stegen, Messi, czy bramki Dembele (i ich przełożenie na punkty w poprzednim sezonie) - w poprzednim i obecnym sezonie bylibyśmy średniakiem La Ligi.

Z nimi trzeba iść otwarcie na wojnę.

konto usunięte

0

@BarcaInfo Po tej wypowiedzi chyba jest pewne, ze na następny sezon nie zostanie. Moze pozwolą mu dokończyć sezon, ale to tyle

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?